Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a "barátaim?"

Miért ilyenek a "barátaim?"

Figyelt kérdés
középiskolás vagyok van egy barátnőm akit szeptemberben ismertem meg, október még jó volt de most novemberben jobban ki jön egy másik lánnyal amivel nincs is baj, csak engem nagyon lekezel. bunko, lecsunyaz aztan azt mondja csak viccel, ha beszélek mondja hogy kussoljak pedig en mindig meghallgatom. rengeteget sirok emiatt mivel kolin vagyunk nehezebb a helyzet. a mai nap folyaman eloszor eletemben estem ossze nagyon sirtam es valahogy nem kaptam levegot. tényleg nem tudom mit csináljak de ezt nem fogom kibírni vele
2021. nov. 19. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsd meg a kapcsolatot, keres más barátokat, mert ő nem az, viszont ha már összeestél, és nem kaptál levegőt, az alapból pánik roham.

Tudom, hogy koleszban nem könnyű, de nem ér annyit, hogy tönkre tedd magad.

Fel a fejjel! :)

2021. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma értem haza anyukam nagyon aggodik miattam es o is mondja hogy keressek mast, de nincs. mindenki megvan egymasnak es mindenki elutasito
2021. nov. 19. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak más barátaid, legyél inkáb velük.
2021. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss más osztályok felé :) Nekünk is volt két lány, a másik osztályból, akik inkább hozzánk jöttek szünetben bandázni. :)
2021. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!