Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen baráttal ti mit kezdenén...

Ilyen baráttal ti mit kezdenénet? Megbeszéltünk közös találkozót de egy hete nem is válaszol.

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy sráccal,mivel gondoltam hogy bővítem a baráti körömet.

Találkoztunk is szeptemberben, ő hozta a többi barátait is és csináltunk egy közös baráti beszélgetős estét.

Utána megbeszéltük hogy máskor is rendezünk ilyen összejövetelt.

Lassan eltelt 3honap de a második találkozóra azóta sem került sor.

Most legutóbb múlt héten is rairtam szerdán hogy majd szombaton lesz egy buli és szívesen elhívnám őket oda.

Szombat hajnalban kérdezte hogy milyen buli lesz,le is írtam neki,de azóta sem nézte meg az üzenetet egy hét elteltével.

Vajon ilyen esetben ti mit kezdenénet?


2021. nov. 20. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

fiú lány barátság, tinikorba főleg xdddd

Hol élsz édes kicsi szívem? Esetleg nem jöttél be neki élőben, vagy pedig csak meg akart kúrni, de valami hiba csúszott a gépbe.

2021. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Főleg úgy hogy mindketten fiúk vagyunk te bohóc 🤡🤡
2021. nov. 20. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugytunik van eleg haverja. Elvan 🤷‍♂️
2021. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg egyértelmű, pont leszar xD Mit szeretnél tőle?
2021. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj annyit, hogy Hallooooo. Nah? Egyébként meg hanyagol, szóval nem volt barátság. Vagy úgy érzi, nem vagytok egy világ, a társaság mondja azt, hogy inkább ne vegyenek be. Nincs ebbe semmi, akkor is lehete ez, ha a szemedbe nem mondják meg. Ilyen a világ...
2021. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!