Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsátható dolog az, hogy...

Megbocsátható dolog az, hogy "lek.anyázom" a barátomat, csak mert flegma volt és nem jött el a megbeszélt talalkozóra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Kinél hogy. Nálam padlóra kerülnél.
2021. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Első: nyilván te mindent megtehetsz, más semmit, mi?


Flegma volt és nem ment el. Megérdemelte.

2021. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Azért őt szidja és ne az anyját. 2 külön dolog.
2021. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nálam nem. Más anyját szidni a legalja. Nem jött el? Bumm. Flegma volt? Bumm. Nem érdekel többe. Megbocsátani az életben nem bocsátanék meg.
2021. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szal, hogy megértsd. Szar napom van, flegma vagyok, nem megyek erre azt mondja nekem, hogy de egy fax vagy akkor vagy átgondolom, vagy ok... de anyámat ekkor se szidjaa. Én se az anyját szidom annak akivel bajom van. Vagy megbeszélem vele ha lehet vagy őt, de nem a szüleit stb. Érted?
2021. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Ezek csak szavak, amik idegből jönnek, minek kell komolyan venni?


(Mellékesben kidobó vagyok kocsmákban, orrtöréseik előtt rendszerint anyáznak, kit érdekel? Egyiken be, másikon ki.)

2021. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Én egyszer le hülye qrváztam a páromat idegből.Én nő vagyok, ő meg férfi.Először nevetett, utána meglepődött, aztán megsértődött, hogy ilyet mondtam neki.Én azt mondtam, a férfiakat is le lehet qrvázni, nem csak a nőket.:D Végül aztán persze kibékültünk, csak mondom, hogy más is járt már így.
2021. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

7!


Nyilván, a nem épp értelmes emberek között ez gyakori. Az értelmes dühösen is képes gondolkodni.

2021. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
8 Ki mondta, hogy gyakori?Azt írtam, máshol is előfordul.Te nem épp értelmes, szent tehén.:)
2021. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

9!


Ki mondta hogy te vagy az egyetlen nem épp értelmes ember? Azt írtam, köztük gyakori. Értelmes emberek között nem fordul elő. De, én veled ellentetben epp értelmes vagyok, bar szintén veled ellentetben se nem tehen, se nem szent.

2021. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!