Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Pár hónapja rám írt egyik régi fiú osztálytársam.....azóta beszélgettem vele. Nagyon jól éreztem magam, mindig feldobott. Rajta kívül nincs más fiú akiben megbíznék vagy barátként tekintenék rá.

Ő különleges a számomra ezért is fáj amit csinál....már jó ideje ha írok neki a napomról, élményeimről, küldök neki egy videót akkor csak annyit válaszol: ok. vagy küld egy like jelet.....ez a kettő nagyon fáj. Lehet nem szándékosan csinálja.....de.....akkor is rossz érzés.

Azt mondta elfoglalt....de....lehet történt vele valami....vagy csak rám nem kíváncsi.

Szerintetek....elmondjam neki őszintén hogy hogyan érzek vagy....tartsam meg magamnak mert hibát követnék el és teljesen hülyének nézne?

Nektek is fáj ez a szó vagy teljesen hidegen hagy?



2021. nov. 24. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le akar koptatni. Eleinte akarhatott tőled valamit, de kiábrándult valamiért.
2021. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem égészen...ő is csak barátként tekint rám. Vagy most már annak sem. De az eleje lehet igaz hogy le akar koptatni......bár tudnám az okát
2021. nov. 24. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan férfi küldött ok-ot meg like jeleket, akinek teljesen közömbös voltam és nem akart tőlem semmit, pedig részemről lehetett vonla több is. Én elmondtam neki, és igazából annyi volt a válasz hogy rakjam rendbe ezt magamnak, ami még jobban fájt, de azóta túlléptem rajta.

De ha te csak barátként tekintesz rá és szeretnéd ha érdeklődőbb lenne mert fontos neked, azt is nyugodtan elmondhatod szerintem.

2021. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Megfogadom a tanácsod:)
2021. nov. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!