Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon nem kedvel?

Vajon nem kedvel?

Figyelt kérdés
Van egy lany a koliban akivel regen joban voltunk. Mostanaban ha osszefutunk mindig nagyon orulunk egymasnak meg beszeljuk h kene valamit csinalni. Van valami barati csoportja amiben mindig igeri h majd belerak aztan sosem tortenik meg. Multkor amikor talalkoztunk a folyoson ott volt egy srac akit mindketten ismertunk es mondta nekem h van valami csoport (ez nem az amirol a lany beszelt, de o is benne van) akik neha talakoznak es hogy belerak engem es mar nyujtotta a telojat h irjam be a szamom, a csaj meg rogton mondta amikor elkezdtem irni a szamom h a majd o elkuldi a meghivo linket az egyszerubb, de aztan mar "keso" volt mert beirtam a szamom a srac telojaba. Valoszinuleg ha a lanytol varom a meghivo linket sosem kapom meg.... Valoszinu nem bir, igaz?
2021. nov. 27. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 20 eves lanyok vagyunk
2021. nov. 27. 16:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen biztos az hogy nem bír téged.

Én azt tudom elképzelni hogy az előtt a bizonyos baráti csoport előtt szégyell téged valami okból.

Azt mondom hogyha legközelebb összefuttok akkor mond meg neki hogy ez elég szemét dolog és hogy beszéljetek ezt meg őszintén hogy miért nem akar téged azoknak a barátainak bemutatni.

Ha valahogyan kiderülne hogy nem bír téged ne keseredj el mivel ebben a világban valamiért a legtöbb ember szokása lett csakúgy eldobálni a barátokat.

Én már hozzászoktam.

2021. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy szegyellne barki elott :D nem az a tipusu ember vagyok szerintem
2021. nov. 27. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát én ezt csak saját tapasztalat alapján mondtam.

Ha beszélsz vele erről akkor valószínűleg kifog derülni hogy miért csinálja ezt.

Az is előfordulhat hogy(Bocs a kifejezésért) egy f@szkalapként viselkedik és elkezdi terelni a szót.

Meg hát az is eléggé gyanús hogy az a srác simán belevett volna és a barátnőd pedig azt csinálta amit írtál.

Tehát ez eléggé arra hajaz hogy csak ő nem akarja hogy benne legyél abban a csoportban.

Remélem sikerül kiderítened mi a helyzet =)

2021. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!