Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néhány hónapja lett egy...

Néhány hónapja lett egy nagyon jó barátom, de mostanában azt érzem, hogy nem kedvel, nem érzi jól magát a társaságomban. Hogy hozzam ezt szóba?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat beszélgettünk, gyakorlatilag bármit meg tudtunk osztani egymással, de mostanában azt érzem, mintha zavarná a társaságom, nem beszélget velem szívesen. Nem volt köztünk még egy kis nézeteltérés sem, szóval nem értem mi történik. Még csak közös ismerősünk sincs, szóval hátulról sem fúrhatja senki a dolgot. Hogyan hozzam fel ezt a témát? Nem akarom tovább rontani a helyzetet.
2021. jan. 12. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egy kicsit túlságosan tapadsz és sok vagy neki? A legjobb megoldás egy őszinte, higgadt beszélgetés lenne, de néha az is segít, ha hagysz a másiknak egy kicsit több szabad teret és nem keresed pl. minden nap. Erről nem írtál részleteket, szóval nem biztos, hogy ez a helyzet, de nekem ez az első ami a leírásból eszembe jutott.
2021. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
József, úgy érzem, hogy zavar a társaságom, van ennek valami oka? Sok voltam esetleg az utóbbi időben, vagy valami rosszat csináltam?
2021. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell ezt erőltetni én sem tudok sokszor miről írni a barataimmal es kedvem sincs olykor válaszolni van, hogy két nap múlva válaszolok valakinek. Latszik az írásból, hogy erőlteted a dolgot lehet minden nap írtok ez egy idő után unalmas is tud lenni.

Amit az utolsó irt olyat sosem küldenék senkinek. Nem vagy sem apja sem élettársa, hogy számonkérj rajta valamit. Írj ritkabban vagy ne is írj neki, várd meg ír-e magától.

2021. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent meg tudtok beszélni, akkor ezt miért nem? Szerintem kérdezz rá, mi baj lehet belőle? :)
2021. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!