Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lenne a jó...

Szerintetek mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Anno volt egy fiú barátom igazából összekaptunk valami marhaságon már nem igazából emlékszem micsodán. A lényeg hogy azóta mindig rágondolok, nem tudom elfelejteni. Hiába próbáltam más emberekkel barátkozni nem ment csak őt kerestem mindenkiben. Csak barátok voltunk.De most dillemázok, szerintetek érdemes lenne újból felkeresni? Tartok attól mivan ha már elküldene, meg szerintetek nem gáz egy lánynak keresni a fiút?
2021. dec. 1. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nem az.

Nyugatdan keresd fel aztán béküljetek ki,ha nem próbálod meg később bánni fogod mert nem tudod mi lett volna ha?

Sok sikert. 🙂

Majd írd meg hogy sikerült?

2021. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és egy próbát megér :) Ha bejön, akkor visszakapod a régi barátod, ha elküld pedig nyugodtabb szívvel le tudod zárni és könnyebben elengedni idővel.
2021. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valahogyan tartok az elutasítástól, lehet már más van neki.
2021. dec. 2. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csak egy módon derítheted ki :D Érthető, hogy tartasz az elutasítástól, de ha nem nézel szembe ezzel és csak marod magad miatta, sokkal rosszabb lesz.
2021. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül nem kerestem fel, mert olvastam a múlt után nem szabad szaladni, keressek valami újat mást csak nem tudom hogyan mert nagyon nehéz..
2021. dec. 31. 01:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod engedni a dolgot így is, akkor tényleg nem szabad. Fel a fejjel, új év, új lehetőségek és rengeteg jófej ember ;) Van, hogy keresni se kell, jön magától. Csak előre nézz és sikerülni fog, kitartás!
2022. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!