Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátod ilyen...

Ha a legjobb barátod ilyen ajánlattal állna elő, mit tennél?

Figyelt kérdés
Kiderülne a legjobb barátodról, hogy füvezik és meg is kínál. Mit gondolnál róla ezek után? Megszakítanád vele a kapcsolatot? Én a drogfogyasztókat sitten akarom tudni, érdekes szitu lenne. Felnyomnád a rendőrségen?
2021. dec. 2. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fogadnám el, ha ennyire ellene lennék.

Felnyomni biztos nem nyomnám fel, ha annyira zavarna és folyamat csinálná mellettem, inkább megszakítanám vele a kapcsolatot.

2021. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is szívok néha, egy csomó haverom van aki csinálja, egyiket sem nyomtam fel egy ilyen szar miatt.


Szóval max elszívnék vele egy jointot.

2021. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem nyomnám fel a legjobb barátom, de akkor mégsem lehet intelligens mint ahogy megismerted az évek alatt, nem?
2021. dec. 2. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A drog fogyasztás nem intelligencia kérdése...de ha téged ennyire zavar max ne barátkozz vele. Valahol legális ez a szar, szóval azt gondolom ez az ország ezt túl lihegi. Ha valami komolyabbat is használ csak a maga kárára csinálja.
2021. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanék, hogy "köszi, nem kérek". Semmi extrát nem gondolnék róla, természetesen nem nyomnám fel.
2021. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen csak ő nem tudja, hogy én annó a rendőrtisztire akartam menni. Minden ilyet megvetek. És sokkolt ez a "meglepetés" tőle.🤷‍♀️
2021. dec. 2. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
akkor durcizz be és hagyd ott, ha tudná rólad hogy ilyen óvodás vagy, ő se akarna veled barátkozni. kis rendőrspicli, igen, szaladj csak szépen a rendőrségre, hogy a csúnya rosszgyerek nem árt senkinek, nem bánt senkit, csak nem felel meg a kényes ízlésednek.
2021. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy mekkora agymosás történt itt is. Évezredeken keresztül az emberi társadalmak része volt a különböző füvek szívása, valahol még most is legális. Értem én, hogy vannak súlyos függők, akik már károsak magukra nézve, de azok, akik hétvégente vagy havonta egyszer pippantanak egyet, azok nem veszélyesek és nem károsak, főleg nem másra.


Egyébként meg az állatvilágban is gyakori ez. Például a delfinek is beállnak a gömbhal mérgétől.


Én nem szívok semmit, egyszerűen csak képben vagyok ezzel, hogy abszolút nem olyan mumus cuccok ezek, mint amilyennek beállítják őket. Veled nagyobb baj van, kérdező, mint haveroddal, aztán mégis őt tennék rács mögé. Szomorú.

2021. dec. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jointtól már padlót fogtok, de azért a piálás meg az alkoholizmus az meg már alap
2021. dec. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!