Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 100 ból 1 van így ahogy én a...

100 ból 1 van így ahogy én a barátságokkal?

Figyelt kérdés

Ugye az embernek van jobb és kevésbé jobb baráti köre.

A laza barátságokról most ne beszéljünk hanem csak arról a bizonyos egy-két legjobb barátról.


Szóval ilyeneknél nekem mindig elvárás a minőség. Gondolom nektek is.

Két gyerekkori barátomról van szó, mindkettejüktől elbúcsúztam a napokban.

26 vagyok.


Már nem olyan volt utóbbi időben egyik se mint régen, és azt momdtam, hogy a két legjobban vagy maradjon legjobb ahogy eddig is vagy egyáltalán ne legyenek. Nem vesztünk össze vagy ilyesmi, egyszerűen én így tekintek a legjobbjaimra.


Kérdésem az, hogy általában az ember ilyen esetben gondolom akkor beéri a változással de nem szakítja meg emiatt a kapcsolatot.

Szóval nagyon ritka az ilyen mint én és szerintetek nem vagyok 100as?



2021. dec. 3. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak, és az élethelyzetek is változnak, én nem dobnék el valamit csak azért mert nem olyanok éppen most, ahogy én azt elvárom. Egy barátsághoz két ember kell.
2021. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka.
2021. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
"Az emberek változnak, és az élethelyzetek is változnak," sőt az életkorok is változnak. 26 év az az időszak, amikor a párkapcsolat, utódnemzés kerül az első helyre. Igaz, hogy a mai fiatalok sikítófrászt kapnak, ha gyerekről hallanak, de ettől még az evolúciós törvények ugyanúgy működnek. Majd 40 körül (amikor az utódok elvileg már elég nagyok) újra a barátság nyeri el a preferenciát. Tetszik,vagy sem, ez az élet rendje.
2021. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!