Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a legjobb barátom,...

Miért ilyen a legjobb barátom, lehet örökre elvesztettem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomnak több mint fél éve új barátnője van, azóta mintha nem is léteznék, messengeren nem mindig válaszol, teljesen el van tűnve, úgy érzem már nem vagyok fontos neki, szilvesztert mindig együtt ünnepeltük, idén lehet egyedül fogom ünnepelni.... nagyon szomorú.

Lehet végleg elvesztettem?


2021. dec. 3. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a szomorú igazság,igen.
2021. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok - csak én egy réges-régi barátnővel. 5 éves ismeretségről van szó.


Valamiért egyre kevesebbet érintkezünk. Már egy csomó sms-re sem hajlandó válaszolni, csak, ha közös ismerőstől üzenek. Azelőtt a telefont is villámgyorsan (Úgy tudom, hogy nincs még mindig magánélete, mert eléggé visszahúzódó. COVID-os volt két hétig.)


Fel kell készülnöm arra a jövő tavasszal, hogy hónapokig nem fogom látni egy férfi ismerősömet, mert külföldre megy (értelemszerűen nem is hívhatom, mert nagyon drága lenne az a hívás.) Azt állítja, hogy e-mailben tarthatjuk a kapcsolatot.


Idén el kellett búcsúznom egy szintén fontos férfi ismerősömtől, aki napi szinten bátorított, biztatott a nehézségeim közepette. Akár kétszer, háromszor is hívhattam egy nap. Ő rendszeresen rám telefonált. (Szívbeteg lett, hosszas betegállomány. Nem tudják a munkatársai, mi lett vele. Valószínűleg új munkahelye van, vagy ki tudja. Többet már nem érem el.)


Volt, aki már munkakörbe került a "segítőim" közül - és már ezért nem tarthatjuk a kapcsolatot. Volt, aki nyugdíjba ment végleg (1993. februárja óta ismertem.) Volt, akivel közel 6 éves töretlennek mondható szimpátia után szinte minden egyes alkalommal a kölcsönös haraggal küzdünk meg.

2021. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javítás: "azelőtt a telefont is villámgyorsan FELVETTE". (Ez lemaradt véletlenül a nagy sietségben.)
2021. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Javítás: "volt, aki MÁS munkakörbe került a "segítőim" közül.
2021. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!