Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb barátom...

Elvesztettem a legjobb barátom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Mindketten fiúk vagyunk. Nem értékeltem eléggé, nagyon stresszes voltam, sokat bántottam, rajta vezettem le a feszültséget. Akkora egy barom voltam... Osztálytársak vagyunk, nyáron nem beszéltünk. Azt mondta soha nem akar többet találkozni velem. Tegnap mégis eljött velem ebédelni, olyan jó volt, mintha semmi sem történt volna, nagyon jót beszéltünk. Viszont ehhez képest ma bementünk a suliba, ahol hozzám se szólt, egyszereűen olyan volt mint amikor haragudott rám. A nyár alatt jóba lett 1-2 osztálytársammal, úgy érzem teljesen lecserélt. Nagyon hiányzik nekem, nem akarok elveszíteni. Mégis mi tévő legyek? Nagyon magam alatt vagyok. Lesz egy kirándulás is, semmi kedvem menni, ez valami borzalom lesz. Nincs kedvem beszélgetni, teljesen bezárok, ha ő is ott van a társaságban. Hogyan tudnám megoldani vajon ezt a problémát? Ő nem lelkizős típus, és nem hinném hogy bárhogy tudnék a lelkére hatni. Illetve kérdéses hogy ezek után egyáltalán még szeretne-e velem barátkozni, vagy csak azért ment bele tegnap találkozni, hogy hagyjam már békén, s ne taposson a földbe? :'(
2017. szept. 1. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:
18 évesek
2017. szept. 1. 16:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megbeszelned ezt ovele?
2017. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!