Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem jön velem senki szórakozni...

Nem jön velem senki szórakozni szerintetek jó ha elmegyek egyedül?

Figyelt kérdés
18/L Egy évbe egyszer ha elmegyek szórakozni de hiába írom ismerőseimnek sosem jönnek mindig ahoz az egy retardált helyhez ragaszkodik amit én utálok. Ha jöttek is vagy leléptek és faképnél hagytak vagy túl idegesítőek voltak mostmár arra sem képesek hogy eljöjjenek. Annyira rossz hogy alapból nem vagyok rossz ember, sosem voltam befolyásolható nem igaz hogy egy évbe egyszer mennék és nem hajlandóak eljönni. Így arra gondoltam elmegyek egyedül. Csak szerintetek így lányként nem prostis egyedül menni?
2021. dec. 3. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem prostisnak mondanám, hanem veszélyesnek
2021. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

veszelyes szerintem is, beled kothetnek, bedrogozhatnak, stb en biztos nem mernek egyedul elmenni

20L

2021. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó ötlet.
2021. dec. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
16 évesen egyedül kezdtem partykra járni, mert egyik barátomnak se jött be az a zenei ízlés. Még srácként is azonnal jöttek barátkozni hozzám, képzelem ha te lány vagy. Azonnal meg fognak találni. Én lányként nem mernék egyedül menni.
2021. dec. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Még egy tapasztalt 40 éves nőnél elsülhetnének rosszul a dolgok, ha egyedül menne, egy 18 évesnél ez hatványozódik.

Ilyen fiatalon, ha kíséret nélkül jelensz meg egy szórakozóhelyen, ahol sokan már alkholol vagy drog hatása alatt állnak, sőt kétes alakok is vannak olyan mintha céltáblát tennél a homlokodra, hogy te vagy a préda.

2021. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj az benne van a pakliban mindig hogy lehet bármi de ennyi erővel ne menj sehova pl.akkor vonattal se menjünk mert sok a csavargó? Ez marhaság ahogy írod nem vagy befolyásolható, vannak őrök egyet kiabálsz egyből oda mennének nem díszből vannak ott,. Én meg mondom őszintén tavaly nyáron barátnőmmel mentem bulizni bele keveredett valami rossz bandába azonnal kijöttem és leültem egy padra szerinted szóltak hozzám? A kutya sem jött oda, csak egy csávó kérdezte meg hogy van e nálam gyújtó, és ennyi volt unalmamba már fogtam magam és haza mentem. Kérdező nyugodj meg nem lenne ott semmi, max egy részeg beszólna aztán ennyi azzal meg nem foglalkoznál. Hidd el szarnak ott bele mivan veled, legtöbben amugy is barátokkal mennek és el vannak.
2021. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom nem Budapestre a legforgalmasabb helyre mennél de ha már csak nem is pestre akkor nem lesz semmi. Persze sosem árt az elővigyázatosság, de szerintem sem lenne ott nagyobb gond. Igaz nem túl idős vagy, de csak nem 14 éves azért egy 18 éves már nagy ahoz hogy felelőséget vállaljon magára. Meg ahogyan írtad, tudnád kinek mi célja van veled és ott hagynád a francba. Így biztos nem lenne semmi gond. Nem kell azzal foglalkozni hogy lebeszélnek a te döntésed valjuk be egy 18 éves csak nem 2 éves. Az sem lenne jobb ha elfolytanád aztán majd 40 évesen jönne ki rajtad a szórakozás na hát akkor már kicsit gáz.
2021. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül menni unalmas tapasztalat, másabb lenne ha fiú lennél de sajnos már egy férfibe is belekötnek. Nőként vagy lányként akármilyen hely is veszélyes, én nem mentem egyedül, csak haza fele és sajnos belémkötöttek nem is mondom inkább miket mondtak de ha ott akkor megálok vagy kilámoltak volna vagy megerőszakoltak szerencsém az volt hogy gyorsan elszaladtam. Egyedül nem szabad semmikép, unalmas is, normális józan ember nincs, beléd kötnek, nagyon sok szemét ember van sajnos akiknek az a szórakozás hogy másokba kötekednek mert ettől érzik jól magukat. Egy ilyen fiatal lánynak mint nem érdemes ilyen lezülött helyekre járni. Keress más elfoglaltságot járj le edzeni a kondiparkba, vagy valamilyen edzőterembe hagyd a fenébe az ilyen helyeket nincs értelme.
2021. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Énis azt tudom mondani hogy ne, fogadd el a helyzetet hogy nem mennek veled a sors is úgy akarja most valamiért hogy ne menj, majd kialakúl fiatal vagy még lesz majd kapcsolatod idővel meg barátaid aztán majd mész velük. Nem baj az ha most nincs majd kialakúl és igen a sport nagyon jó testileg lélekben egyaránt, keress valami sportot ami számodra szimpatikus és járj oda. Általában a sportolók normálisak, józan életüek, van közös érdeklődéseitek ismerkedhetsz is. Szerintem sokkal jobb mint a részegek és a kábítósok között lennél.
2021. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik városba mennél egyébként bulizni? 🙂
2021. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!