Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jár valaki egyedül szórakozni,...

Jár valaki egyedül szórakozni, fiatal nő létére?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény erről?

2017. jan. 21. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát szerintem elég veszélyes így fiatal nőként elmenni szórakozni.

Én 24 éves férfi vagyok, de akárhányszor egyedül megyek el bulizni valami balhé mindig van, vagy belém kötnek/verekednem kell ilyesmi+akárhányszor látok ilyen egyedüli lányt folyamatosan minden k**g elkezd neki "udvarolni" jobb esetben aztán menekülnek szerencsétlenek haza.


A sok részeg embernek totál kivan szolgáltatva egy lány, főleg ha egyedül van, egyáltalán nem jó ötlet egyedül "kóborolni" főleg Pesten.

2017. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gáz
2017. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, értettem. És ha nem egy "átlagos" szórakozóhelyre menne, hanem mondjuk táncházba, de egyedül? Az is gáz? :) :D
2017. jan. 21. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire gondoltál, ha színházba akkor miért ne, ha diszkóba, akkor az valóban veszélyes lehet.
2017. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem táncház nem gáz.Legalább is ha olyan, amire én gondolok.
2017. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vok. De moziba pl milliószor voltam már egyedül. De koncertre is mentem már. Vagy épp bárba egy italra.
2017. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most tél van, és amúgy elmennék bárhova egyedül, de ez az időszak, amikor nincs kedvem...
2017. jan. 21. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a strandra. Ilyen hidegben tök jó ücsörögni a termálban.
2017. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap is egyedül mentem el egy koncertre, kénytelen vagyok megszokni a magányt.
2017. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Csak egy kisebbségi barátaimból álló csapatka kötött belém, de mivel rezzenéstelen arccal sétáltam tovább, ők is továbbálltak. Általában a szép lányoknak udavarolnak még a részegek is, szóval ez a veszély engem nem fenyeget. :D (burkolt önsajnálat)
2017. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!