Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hányan lehetnek olyanok,...

Hányan lehetnek olyanok, akiknek már 40 éve tart a barátságuk? Nőkre, vagy férfiakra jellemzőbb a husszú bartátság?

Figyelt kérdés
És itt egy napi kapcsolatban fennálló barátságra gondolok. Még a közös munkahelyet is beleértve.
2021. dec. 6. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén nem értem hogy itt miért mániája mindenkinek, hogy mindent nemekre bontson fel.

Szerinted a KSH csinált erről egy megbízható statisztikát??


A való életből egyetlen egy példát tudok mondani: a nagyanyámnak voltak ilyen barátságai, nagyapámnak nem.


És gondolom ritka az ilyen, sőt, egyre ritkább lesz, minél tágabb az emberek világa. Manapság már nem éljük le az egész életünket kisvárosokban, ahol mindenki ismer mindenkit, hanem elkoltozunk, eltavolodunk a szeretteinktől, új barátokra tudunk találni.

2021. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevés van ilyen
2021. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En harminc ev baratsagnak latszo intezmenynek konnyeden vetettem veget. Nem hiszek a matematikaban. Semmi, de semmi jelentosege az evek szamanak.
2021. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem ment át, amire kívácsi voltam. Azért köszi :)


Kiszálltam a kérdésből.

2021. dec. 7. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!