Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Fejezzem be vele...

Mit tegyek? Fejezzem be vele a baratságunkat, vagy engedjem el a dolgot mintha meg sem történt volna?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem az egyik fiúbarátomtól, hogy szerelmes-e belém, mert mostanában furcsán viselkedik velem. És miközben tagadott elejtett egy olyan mondatot, hogy eszébe nem jutna, hogy egy ilyen lány tetszene neki, mint amilyen én, és ne vegyem sértésnek, de mégis az számomra. Elég lett volna annyit mondania, hogy félreértettem a közeledését...stb Nagyon megbántott,és szerintem, ha tényleg barátjanak tart valakit az ember, akkor másképpen, nem paraszt módjara viselkedik. Egy barát ilyet nem mond olyannak akit szeret. Azóta nagyon rosszul érzem magam a testemben, rondának érzem magamat(pedig eddig teljesen rendben voltam magammal és nem láttam magam csúnyának)... Nem tudok úgy viselkedni vele mint azelőtt, tavolságtartóbb lettem. Sajnos napi szinten találkozunk egyetem miatt, a társaságunk is egy és nem tudok attól elvonatkoztatni amit mondott, pedig mint embert szerettem és tényleg kedves volt hozzám nagyon,de akkor egy teljesen más személyt láttam magam előtt.


Én 19l

Ő 21f



2021. dec. 1. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Te mit gondolsz?
2021. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Vagy beszéld meg vele.
2021. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet valóban tetszel neki, csak így akarta elterelni teljesen a dolgot.
2021. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Zavarba volt,bepánikolt,de tetszel neki,csak szegénykém annyira nyomi hogy be se meri vallani.Inkább hagyjad,ne foglalkozzál vele,nem érdemli meg.
2021. dec. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul választotta meg a szavait, ha bánt akkor beszéljétek meg, mondd el hogy rosszul esett. Előfordul ilyen hirtelen helyzetekben hogy nem sikerül a legszerencsésebb módon tálalnunk amit akarunk. Sokan nem tudnak megfelelően reagálni amikor lerohanják őket egy ilyen kérdéssel, ami nem azt jelenti hogy titokban tetszel neki, hanem hogy nem kezeli jól az ilyen szitukat. Én is frászt kapnék egy ilyen kérdéstől. Már csak azért is mert zavar hogy egyesek meg vannak győződve róla, hogy mindenki beléjük szerelmes. Már nem tudja az ember mit lehet egyáltalán csinálni, mert rámosolyogsz a pénztárosra a boltban és már az hiszi tetszel neki.

Én pl. meleg vagyok, de ezzel a szerelmes vagyok-e beléjük kérdéssel még engem is megtaláltak a nők. Én mindig megkérdeztem erre hogy ez mégis hogy merült fel benne egyáltalán? :D

De volt, hogy én is hirtelen valami olyasmit válaszoltam, hogy én biztos nem, vagy nagyon nem. És utólag leesett hogy basszus rosszat mondtam, mert nem őt akartam minősíteni ezzel, hogy azért lenne lehetetlen mert valami baj van vele, csak nekem evidens ami nem, hogy ennek még a gondolata sem merül fel bennem. Tudod sokak fejében a szerelem és a baráti kapcsolat nem fér meg együtt, és amikor tisztán barátilag viszonyulnak valakihez akkor kb. egy vádként kifejezetten támadónak tűnhet ez az "amúgy többet érzel irántam kérdés" amitől idegesebben reagálhatnak.

2021. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el. Minek ezen peregni? Majd másnak teccesz.
2021. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy tetszek neki vagy sem, hanem ahogy azt közölte velem. Nem tudom érdemes e megbeszélnem vele, mert félek, hogy csak megint egy kínos beszélgetés lenne belőle.
2021. dec. 2. 12:35
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem beszéled meg vele akkor nem is fogod megtudni, hogy érdemes-e :)
2021. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul eshet, de ez tipikusan az, ami kicsuszott a szajan. Neki a feltetelezes volt kinos.
2021. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én megértem az ő helyzetét, de nekem sem volt olyan egyszerű egy ilyen beszélgetést elkezdeni. Igyekeztem nem letámadóan kérdőre vonni, viszont csak tisztázni szerettem volna azt amin már több hónapja gondolkodok, hogy vajon mit érez iràntam.
2021. dec. 4. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!