Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól tarotok a barátságunknak...

Attól tarotok a barátságunknak vége! mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve mentem abba suliba ahol eddig jártam. és idén felvettek egy másik suliba. a legjobb barátnőmmel 4 éve vagyunk B.F.F.-ek! de idén nem alakult valami jól ez az az utolsó évem.... év elején ő összehaverkodott az egy másik lánnyal, olyan szinten jó barátok lettek,hogy a legjobb barátnőm nem foglalkozott velem! aztán egyre kevesebbet voltunk együtt! de csak most jön a hab a tortán! mielőtt megtörtént volna én egy nappal ráírtam a legjobb barátnőmre, hogy bizonyítsa be ha még a barátnőm! másnap ő ezt úgy bizonyította be hogy: ő meg az új barátnője(nevezzük x-nek) olyanokat találtak ki h én lezbi vagyok(ami nem igaz, és nincs semmi bajom azokkal akik a saját nemükhöz vonzódnak de ne menjünk ebbe bele) és ez nem érdekelt egészen addig amég az osztály 80%-a ezt nem mondta rólam! és az volt mindennek a teteje mikor azt találta ki ő és x, hogy én a wc-ben p0rn0t néztem(természetesen ez sem igaz) és az osztályba már mindenki elhitte kivéve 3-4 ember! és a cuccaimat kezdték lopkodni, aztán amikor már betelt a pohár elkezdtem sírni, tudom ,hogy gyerekesnek hangzik, de higgyétek el,hogy ti se tudtatok volna mást csinálni. amikor elkezdtem sírni odajöttek hozzám a tanárok, (mert ez a pletyka hozzájuk is eljutott)és rögtön mondták,hogy ne törődjek velük meg stb.! később letiltottam a legjobb barátnőmnek, de az eset után eltelt 2 hét és valahogy úgy éreztem hogy hiányzik nekem ő.. visszavontam a tiltást és megbocsátottam neki(tudom hogy nem kellett volna de lánybol vagyok na) és ezután minden tökéletesen ment, túl tökéletesen.. igen a legjobb barátnőm most az én eskütt ellenségemmel lett jó barát! és kezdődött minden előről.. és tudom gyerekes dolog volt neki ismét megbocsátani de megbocsátottam neki MEGINT! fél év táján döntöttem úgy hogy elmegyek jövőre bármi is legyen! évvége felé szerencsére minden vissza állt a régi kerévágásba! csak ő megbukott angolból, gy pótvizsgára tanul most.. de nyár eleje óta még egy kib@szott sziát sem írt, csak én kerestem eddig, de már 3 hete nem írtam neki, és ő se nekem! jó persze megértem h elfoglalt mert tanulnia kell, de azért egy "szia, mizu?"-t irhatna...

nem hinném hogy 4 év kemény barátság után ennek így kéne lennie, most is amikor rá gondolok és a szörnyűségekre amiket tett elfog a sírás, de else akarom veszíteni! lehet hogy csak kihasznált? kösz h végig olvastad, és a tanácsot is köszi előre!

(bocs a helyes írásért, csak sírva írtam le)



2021. júl. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég alpári osztálytársaid vannak.

Az illető meg soha nem volt a barátod, csak te azt hitted.

Ne sajnáld. Örülj, hogy megszabadultál tőle, és nem vele

osztod meg a titkaidat.

Ne ragaszkodj olyan alakokhoz, akik nem értenek téged,

sokkal alacsonyabb szinten vegetálnak. Unintelligensek.

A volt barátnőd nagyon primitív. Felejtsd el.

Ne mutasd ki, hogy fáj neked, mert annál jobban aljaskodnak.

Tartsd magad egyenesen, nézz bátran mindenki szemébe.

Beszélgess másokkal, soha szóba ne hozd senkivel ezt a

témát.

Az élet ilyen. Az emberek jönnek-mennek az életünkben.

A jót meg kell őrizni magunkban, a férgesét pedig le kell söpörni.


Emberismeretet tanulsz, kitanulod a klf. embertípusok jellemét.

Nagyon fontos állomása és megvilágosodása volt ez az eddigi életednek.

Ő nem az volt, aminek hitted.

De ő ugyanazt fogja visszakapni mástól, amit most veled csinált.


De ha van eszed, önbecsülésed, gerinced, soha többet nem fogadod vissza,

átnézel rajta.

Széles a világ, tele van értékes emberekkel. Nem leszel egyedül.

2021. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu, őt már nem lehet tekinteni a barátnődnek. Igen, lehet hogy kihasznált. Engedd el, nekem is rengeteg ilyen barátnőm volt, mégis sikerült túltennem magamat ilyeneken. Csak lehúzna újra téged. Kitartást, neked is sikerülni fog túltenni magadat.
2021. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt a csajt, az ilyen nem barát, főleg hogy egy másik csaj ennyire ellened tudta hangolni. Szeptembertől lapozz, új suli új lehetőségek, emberek. Ezt a lányt meg el kell engedni, lehet, hogy 4 évig jó volt, de az se volt igazi, ha így meg lehetett kavarni a fejét. Nem kell megbocsátani, ha le nem is tiltod , de nem kell keresned a társaságát, és azon se kell magadat őrölni, hogy ő se keres téged.
2021. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, a sok pozitív választ, és túlteszem magam rajta(:
2021. júl. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!