Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyjam ezt a lányt végleg?

Hagyjam ezt a lányt végleg?

Figyelt kérdés

Egyetemi csoporttársamról van szó. Beszélgetünk már egy ideje, viszont általában csak akkor hajlandó velem találkozni, ha valamit szeretne tőlem (pl. kérdezzem ki tőle az anyagot ZH előtt, vagy panaszkodni szeretne valakiről) de ha így full random bedomom neki egy hétköznap este, hogy lenne-e kedve meginni egy kávét vagy egy teát, mindig lepasszol azzal, hogy nem ér rá, tanul, stb.


Ezt már párszor eljátszotta, de valahogy nem tudom elhinni, hogy az esetek 95%-ban mindig dolga van. Hagyjam a francba? 22/F



2021. dec. 9. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

10-es válaszolónak.

Nem ez a tiszta?

Ha egyértelműek a szándékaim és megkérdik tőlem, hogy ez randi e akkor azt mondom igen.

Sosem értettem. Az elutasítással semmi probléma, ahogy feljebb is írták van még 3 mrd nő. Akkor viszont ne húzzuk egymás agyát és főleg ne szórakozzunk egymás idejével.

Fiú-lány barátság pedig véleményem szerint nem létezik. Már ha a definíció nem tartalmazza a szexet. Ha egy srác elhív téged és nem b*zi, akkor 99% hogy valamit akar. Az 1 százalék amit én magam sem értek meg. Mi srácok szögegyszerűek vagyunk, de valamilyen oknál fogva az ellenkező nem általában szeret minket túlmisztifikálni.

2021. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen kihasznál. Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2021. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki akar veled találkozni, az szakít rá időt.

Ha a felajánlott időpont valamilyen oknál fogva nem jó neki, felajánl egy másikat.

Az illem ezt diktálja.

2021. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Én is hasonlóan jártam egy lánnyal. Szerintem engedd el.

Az én esetemben szintén a csoporttársam a lány, egy beadandó kapcsán kezdtünk el beszélgetni.

Eleinte nem volt semmi különös, aztán úgy tavaly ősz, tél óta egyre többet dumáltunk, nem csak tanulásról.

Az egyetemi feladatokban ő is sokat segített nekem, pl. most is küldött egy kiváló jegyzetet... ami megmondom őszintén, óriási segítség, mert rengeteg dolgom van most az egyetemen kívól is. Mindegy...

Viszont személyesen alig találkozunk. Egyszer együtt ebédeltünk (semmi komolyabbat ne gondolj bele!), azóta viszont hárít, ha felvetem, hogy ebédeljünk, vagy kávézzunk egyet. Két saroknyira dolgozunk egymástól.

A kollégáit viszont felhívta magához társasozni, inni.

Ezeknek fényében kifejezetten érdekes, amikor mindenféle kétértelmű utalásokat tesz (mondjuk ilyet én is csináltam), pl. a legmagasabb labda eddig a "hogy összeillünk"...

Bár nagyon boldog lennék, ha bármi több lenne köztünk, mint egy egyszerű egyetemi ismeretség, szerintem csak ápolni próbálja a jóviszonyt, amíg végzünk, és valószínűleg amúgy is egy nyitottabb személyiség. Nem lennék meglepődve, ha több fiú félreértette volna már, mert néha nagyon kétértelmű, hogy igazából mit is akar pontosan.

Ettől függetlenül örülök, hogy megismertem, mert egy intelligens nőnek és remek embernek tartom, de több nem lesz ebből.

El kell engedni, nekem is ezt javaslom.

Tudom, kicsit nehéz, de az #1 válaszolónak teljesen igaza van: tovább kell állni és addig kell keresni, amíg olyan lányt találsz, aki megbecsül téged.


21F

2021. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!