Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy kapcsolat végleges megszak...

Egy kapcsolat végleges megszakításakor hogyan szembesítsek valakit több, mint 3 évnyi hazudozásával, úgy hogy békében tudjak elbúcsúzni tőle?

Figyelt kérdés
Azt akarom, tudja meg, már 4 hónap után lebukott, de NE sértődjön meg. (Hiába vártam, hogy igazat mondva színt valljon, ez nem történt meg).

2021. dec. 10. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen mond el neki,hogy 4.-ik hónapban mikor megtudtam és azóta végig türelmes voltál hozzá
2021. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam olyasmibe plusz energiát fektetni, ahol a másik becstelen. Simán leépítem a kapcsolatot, nem érek rá, nem írok, nem válaszolok. Általában észreveszik magukat és elmaradnak.

Az meg végképp nem érdekel, hogy megsértődnek, a lelkiviláguk kezelése az ő problémájuk.

2021. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmivel szembesíteni. El kell mondani, hogy te befejezted. Ha a miértre rákérdez, akkor mondd ezt el neki.

Amúgy, ha megcsalt, miért fontos neked, hogy ne sértődjön meg rá? Miért akarsz még most is megfelelni neki?

2021. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hármasnál a pont. Hazudott neked az illető évekig, de ő ne sértődjön meg rád?? Mert ha megsértődik, akkor mi lesz? Állj a sarkadra, és mondd el, hogy azért nem kívánod a továbbiakban tartani vele a kapcsolatot, mert 3 éve tudod, hogy hazudik. Ennyi. Mit vesztesz azzal, ha megharagszik rád? Zsarol valamivel, vagy mi?
2021. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!