Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg akarok minden kapcsolatot...

Meg akarok minden kapcsolatot szakítani mindenkivel. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Minden ismerősömmel meg akarok szakítani minden kapcsolatot. Törölni magam mindenhonnan, elérhetetlen akarok lenni. Senkire sem vagyok kiváncsi.

2021. dec. 10. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy pszichológus azért nem ártana....
2021. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 B2man ***** válasza:
87%
Akkor ide se irkàlj!
2021. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

25

De tényleg úgy érzem, hogy ez a helyes. Nem nagy veszteség, szerintem senkinek sem tűnne fel, ha elmennék.

2021. dec. 10. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért tennéd ezt?
2021. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd ezt, az ember társas lény. Mindenkinek szüksége van egy kis társaságra. Hogy jutott ez eszedbe, történt valami, megbántottak?
2021. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön tőlük pénzt, akkor maguktól eltűnnek.
2021. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben, nem bántott meg senki. Nem találom a helyemet, úgy érzem nem illeszkedem bele a társadalomba. 1-2 ember kivételével nincsenek mély kapcsolataim, akik meg jelen vannak az életemben sokszor lehúznak, vagy csak egyszerűen elveszik az energiámat, rossz érzést keltenek bennem. Nem vagyok helyemen sem otthon, sem a munkahelyemen, mindenki életében másod vagy sokadlagos szerepet töltök be. Az életem egyhangú, nem érzem magam sehol sem jól, szét tudnék robbanni, legszívesebben kiállnék egy puszta közepére és ordítanék, legszívesebben megszüntetném a telefonszámom, törölném magam mindenhonnan és felszívódnék.
2021. dec. 10. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerős érzések. Megszabadultál már az emberi kapcsolataidtól?
2021. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzsoki ***** válasza:
A kérdésben,benne a válasz.Mindenhonnan törlöd magad,ahová regisztráltál.Veszel új telefonszámot,amit csak annak az 1-2 embernek árulod el.Akár több alkalommal is mehetsz olyan helyre,ahol másokat nem zavarsz és ordítasz egyet vagy többet.Mi történt,az elmúlt,majd két hétben?
2021. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!