Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Csak a keresztnevét tudom,meg azt hogy hány éves meg hogy hogyan néz ki. Esélytelen?
2021. dec. 10. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Itt vagyok.
2021. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De hol találtál rá? Esetleg azon a plattformon elindulva.
2021. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdés:megérné megtalálni?


+ a leírásod alapján egy légtérben voltál az illetővel és elhalasztottad az ismerkedést vele.


Én az olyanokat utálom, akik nyuszik szimplán ismerkedni a való életben, majd rám ír neten "szia én vagyok ... az x-y helyről".


Plusz: Ha nekem tetszett valaki minimum, hogy emberként közeledve megismerkedtem vele.


Miért jobb személyesen?

Mert ott szavak nélkül is látod: Tetszetek-e egymásnak vagy off.


Neten meg lehet rád néz és off.

(Ha a rám írt személyről ordított a tény, hogy ez valamit akart tőlem és nem tetszett már külsőre se, korrekten megírtam a helyzetet számára és lezártam.)


A netes ismerkedésnél nem látod a szavak nélküli jeleket, sokan ezért csalódnak, mert neten random ráírnak az emberekre úgy, hogy azt se tudják a másik viszonozza-e az érdeklődést.

Mint pl személyes talinál a szemkontaktus, zavarban lét stb...


Több esélye van úgy az ismerkedésnek, ha látod a másik érdeklődését és nem egyoldalú pofon ér.

2022. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból találtam már meg embert.
2022. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!