Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok barátságokat...

Miért nem tudok barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedjek pl. a munkahelyemen? Ha van olyan, aki mondjuk szimpatikus lenne sosem merek beszélgetésbe kezdeni vele, mert arra gondolok, hogy nem akarom az illetőt ezzel "zavarni" meg feltartani. Mostmár felidegesítem magam, hogy ilyen vagyok és mindig ez történik és nem vagyok képes normális ismeretségeket kialakítani. Mit tegyek?

2021. dec. 10. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj ki előre dolgokat, csak szedd össze a bátorságodat, és kezdeményezz. Lesz, ami lesz, de a végén örülni fogsz, hogy megpróbáltad:). Ha nem sikerül Judittal, akkor pröbáld ki Petrával - a nevek csak kitaláltak.
2021. dec. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Tök nehéz a mai világban ismerkedni. Olyan, mintha mindenkinek hatalmas társasága lenne, és tesz az ezen kívüli ismeretségekre. Mindegy a többségnek.
2021. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!