Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljunk a nagyképű,...

Mit csináljunk a nagyképű, beképzelt, pénzes idióta fellengzős emberekkel az ismerősi körünkben???

Figyelt kérdés
Probléma a következő: férjemmel babát várunk, most vagyok 5 hónapos terhes. Csak sajnos vannak az ismerőseink között olyan párok, akik lenézőek velünk, gúnyosak, folyamatosan dicsekednek hogy ezt vettem a csok ból, azt vettem, ja meg hogy őket így segíti apu anyu, stb stb.... Francnak van kedve ezt hallgatni, mi sajnos nem élünk úgy...elég rosszul mondhatni. :( Én részemről borzasztó nehéz családi háttér, intézményről intézményre dobáltak gyerekként :( lelki töréseim, traumáim vannak ebből, én nem akarom ugyanezt a gyerekemnek, de ebből nem lehet kitörni, mindketten szar háttérrel rendelkezünk, az élet nevelt szó szerint ha volt kaja ettünk ha nem akkor napokig semmi. Én több helyen dolgoztam 13 éves korom óta, de nem kaptam sok mindent, legtöbbször át vertek... Sajnos páromat is csak mindenki kihasználja a nagy szíve miatt, arra csesztem rá én is... Adunk adunk, kapni meg semmit...:( Most hogy jön a baba, és sok körülöttünk a hencegő egyén, őket kéne kiiktatni, mert van olyan aki az orrunk alá dörgöli hogy márvány konyha bútort vettek, luxus szoba, luxus gyerek cuccok a babájuknak. Ja és ha ez nem lenne elég oda szúrják hogy úgyis elviszi a gyámügy a miénket ha megszületik, és majd ők ránk hívják stb...:( Nagyon dühös vagyok minden nap emiatt, már nem alszok 3 hónapja semmit. De az a baj dolgozni se tudok mert veszélyeztetett vagyok, pedig így is be vállalnám. És akkor jönnek az olyan dolgok is hogy páromnál lakunk, szarba se vesz minket senki, nekem meg neki kell mindent megoldani, úgy is doki azt mondta szigorú pihenés ahhoz képest mosás főzés takarítás és görcsöl a hasam szúr, sírva kaparom a falat mert mindenki ilyen kicseszett szemétláda velünk. Mit lehetne tenni? Negatív emberkék KÍMÉLJENEK légyszi. Most valami megoldás kéne mert kivétel nélkül belénk rúgnak holott mi nem bántunk soha senkit inkább segítünk. Nekem nincs hová mennem, a vírus miatt sok család tagom elhunyt 😢 és akik maradtunk szét szakadtunk nem lehet megkeresni se senkit, nincs senkivel kapcsolatom közülük, pedig lenne kérdésem az illetékeseknek pl anno miért kellett gyerek otthonba lennem stb . :( Borzalmas, én a leendő gyerekemnek a legjobbat akarom nem azt amit én kaptam anno az élettől. köszönöm ha valaki elolvassa és ír valami biztatót...

2021. dec. 12. 15:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Örökbeadás esetleg?
2021. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Na az felejtős biztos nem én nem azért szülök mint egyesek ismerek olyant is sajnos :(
2021. dec. 12. 15:49
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

"úgyis elviszi a gyámügy a miénket ha megszületik, és majd ők ránk hívják stb..." -A legszemetebb ember se mond ok nélkül ilyet. Valami csak van, hogy ennyire sok ellenségetek van. Milyen körülmények közt éltek? Gyereknek mindene meglesz?

Ahhoz neked semmi közöd, nekik mijük van, mennyire gazdagok. Az rajtad nem fog segíteni.

2021. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

De most nem értem, mit akarsz? N is egyértelmű a kérdésed, kik ezek az emberek, miért kötelező beszélned velük? Milyen körülmémyeitek vannak, ha azt mondják, el fogják venni a gyereket?


Ha egy rokonnal sem tartjátok a kapcsolatot, kik pattognak neked?

2021. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Tehát a semmire vállalatok gyereket és rosszul esik, hogy ezt mások megjegyzik. Nézd, ti döntöttek így. A saját döntésed következményeit élvezed, és hidd el, ez az idő haladtával rosszabb lesz.
2021. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért utálom ezeket a nagyképű embereket, mert ki ha én nem BMW vel mászkál és azt hiszi övé az egész világ. Nem, egyébként nem fogja ránk hívni csak a holttestemen keresztül. Mint mondtam én nem akarok olyan életet neki mint az enyém volt, csak én egy kis empátiát kértem tőlük vagyis mindenkitől, meg a férjemet is haggyák békén ne idegesítsenek minket. Igen valami csak van ami miatt ezt csinálják az hogy vissza szólunk mert nem fogjuk hagyni magunkat lelkileg tönkretenni :(
2021. dec. 12. 15:56
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Látom nem érted. Nem baj, én már levettem a lényeget. Innentől nem érdemes hozzaszólni a kérdéshez.
2021. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ismerősi kör. "Egykor barát voltam ma már ellenség vagyok" címszó alatt.. de tök jó hogy egy kis biztatás nincs senki részéről, semmi meglátszik ez az oldal is egy Sz*R lett!!! Már az ember sehova nem fordulhat detökjó húhhh...
2021. dec. 12. 15:58
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Ajjaj, van baj, es nem a penzzel, hanem nalad odafent a vezerloben...
2021. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Mit szeretnél hallani?
2021. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!