Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért függök ennyire másoktól?

Miért függök ennyire másoktól?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, hogy egyedül képtelen vagyok megcsinálni akár hétköznapi dolgokat is. De ha van velem valaki, az egyfajta biztonságot ad, úgy érzem, hogy olyankor van kire támaszkodni, így könnyebb.


Egyedül sokkal jobban szorongok. Pl. félek egyedül elmenni olyan helyekre, ahova másokkal rendszeresen járok. Sőt, boltba is utálok egyedül menni.


Nyilván egyedül is képes vagyok létezni a hétköznapokban mégis valamiért szorongással tölt el ha tudom, hogy nem lesz velem senki.


Más is érez így, mi a baj velem?


2021. dec. 12. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Én is így vagyok vele. :3

Korcsolyázni is szívesen elmennék, meg még egy pár helyre, de egyedül az olyan ehhhh. A legjobb ha otthon ülök. xD

De amúgy azért is elfogok menni majd egyedül is. ^^

Nem függsz másoktól, csak úgy jobb, könnyebb, szórakoztatóbb.

Én utálom az embereket mégis egyedül unatkozom.

Sokan vannak így vele szóval nyugi.

2021. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy az a vicces, hogy én szeretek egyedül lenni, de társaságban mégis olyan hülyén érzem magam egyedül.
2021. dec. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!