Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kezdenek el barátkozni...

Miért kezdenek el barátkozni az emberek ha aztán nem képesek ápolni a barátságot?

Figyelt kérdés
Elkezdtem itt levelezni v kivel,aztán tényleg annyira jól elbeszélgettünk és mindennap irtunk,már alig vártam hogy válaszoljon a leveleimre,ittam a szavait,igy ment ez elég sokáig,aztán egyik pillanatról a másikra eltünt.Hiába irok neki nem válaszol.Sajnos már nem ez az első aki igy cselekedet és csalódást okozott.Én nem tudnék ilyet sosem csinálni egy érző lényel.
2021. dec. 18. 12:43
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mert az elején olyan izgalmas, aztán ez az érzés enyhül, én inkább nem is barátkozom, mert tudom, hogy ilyen vagyok, szeretem az új embereket, de hamar túl is adok rajtuk, a nagyrészükön. Ettől te nem vagy rossz, ez a másik fél baja, idősebb korban pedig nem is megy már úgy ez, mint iskolában. Nem vagy a másikra utalva, hogy gyere üssük el szünetekben az időt, segitsük egymást dolgozatoknál, mindenkinek megvan a saját élete, ritmusa, mindenki rohan, mindig az új inger kell.
2021. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem kezdek el barátkozni, mert én sem vagyok képes ápolni ezeket a kapcsolatokat sajnos, pedig vágyni vágyok rá néha.
2021. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
igen, általában ez azért nem működik, mert nincsenek meg a közös gyökerek. addig elbeszélgettek, ameddig meg nem osztjátok egymással azokat a dolgokat, amiket tudnotok kell egymásról, utána egyre jobban el kezd laposodni a dolog. ezért egyszerűbb olyan helyen ismerkedni, ahol az emberek alapból is együtt töltik az időt, így sokkal egyszerűbb sulis időszakban ezt megtenni, de később munkahelyen is működhet, csak már sokkal nehezebb, mert oda kell a szerencse is, hogy hasonló érdeklődésű, korosztályú munkatársak legyenek a környezetedben.
2021. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is volt ilyen: volt, aki eltűnt, mert nem aakart tőlem semmit sem, vagy mert csak megunt, vagy nem tudom, volt, akit más plattformon megkerestem, és érdekes módon pozitívan fogadta a közeledést.
2021. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt. Én azt nem értem, hogy miért nem szólnak, legalább írja meg, hogy "ne haragudj, de meguntam" és akkor legalább nem szenvedek azzal, hogy magam gyötröm, hogy hol ronthattam el...
2021. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En azert nem kezdek mar el baratkozni, mert tudom hogy a masik fel ugy sem fogja a barátságunkat apolni, sajnos tapasztalatbol beszelek.. eddig barkivel is baratkoztam mindig lecserelt masra.
2021. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!