Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi-nő barátságba ez belefér?

Férfi-nő barátságba ez belefér?

Figyelt kérdés

Ha sms-ben úgy köszönnek el, hogy "puszik", az szerintetek belefér?

A páromról és a nő haverjáról van szó. Már kb.10 éve ismeri de nemcsak ő a barátja hanem a nő exe is. Bár az lehet mindegy.

Csak e-mailben vagy ritkán sma-ben konmunikálnak, azt sem naponta és már évek óta nem találkoztak.


Titeket zavarna vagy nem?



2021. dec. 21. 00:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Sms-t akartam írni.
2021. dec. 21. 00:07
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nő vagyok, férjezett és a fiú barátoknak (is) simán írom búcsúzásként ha beszélük velük, legyen az egy ex vagy simán egy régi barát: hogy "Pussz" - nekem ez a "szójárásom elköszönésképp" Szerintem nála is csak egy megszokott elköszönési forma kettőjük között, semmi jelentőséget nem fordítanék ennek.
2021. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azt akarta irni,h puszi vagy puszika. Ez altalanos.


Ne zavarjon. Ne nezz bele a telefonjaba. Nagyon zavaro. Magadat alazod ezzel a beteges ellenorizgetessel. Megmutatod mennyire fuggsz tole,meg h nincs eleted nelkule.

N

2021. dec. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Engem is zavarna kicsit, de nem tenném szóvá, mert ha józan ésszel gondolkodom, akkor tudom, hogy nincs jelentősége. Csak én kicsit féltékeny típus vagyok sajnos, önbizalomhiány miatt meg miegymás, de nem akarnám ezzel bántani a párom, magamban tartanám.
2021. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi baj, e miatt nem kell aggódnod, ez még simán belefér egy fiú lány barátságba, főleg ha már 10 éve ismerik egymást
2021. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember így köszön el ismerőstől, megszokásból is.
2021. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csók-hal szoktam.Senkit nem zavart még.
2021. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!