Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki nem akar barátkozni,...

Ha valaki nem akar barátkozni, akkor miért keresi a másikat?

Figyelt kérdés

Van egy “barátnőm”, aki nem akar személyesen találkozni, mindig kitalál valamilyen kifogást, és napokig tart, mire válaszol az üzeneteimre, többnyire egyszavas válaszokkal. Az egyetemen ha véletlenül összetalálkozunk, akkor kedveskedik, de utána mindig rohannia kell. A lényeg, hogy már én sem erőltetem a dolgot, nem írok neki, viszont néha rámír magától, megkérdezi hogy vagyok.

Miért? Miért keres valaki, aki láthatóan nem akar barátkozni és szándékosan elkerül?

Másrészt megpróbáltam vele erről beszélni, de találgatott, hogy csak elfoglalt.


2021. dec. 21. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Van az a fúzió, hogy valaki utál neten beszélni és mellette élőben is eszméletlenül béna, nem lehet kizárni hogy benne van itt is ez.


Az első érzés viszont, hogy olyan mintha megtartana jövőbeni segítségként, ismerősként, akitől még jól jöhetnek dolgok az egyetemmel kapcsolatban, de ennél nem több.

2021. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!