Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tehetném jóvá amit...

Hogyan tehetném jóvá amit tettem a barátnőm ellen?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval, de kiderült, hogy ő közben mással is járt. A fiú azt mondta, hogy nem volt biztos abban, hogy én vagyok az igazi vagy a másik lány, csak ki akarta tapasztalni. Amikor elmondtam, hogy rosszul esett, ő azzal védekezett, hogy megvannak a magánéleti gondjai és most nem kéne őt izélgetni.


Szégyelltem magam és fájdalmat is éreztem, mert én szerettem ezt a fiút. Ezért nagyon sokat sírtam.


A legjobb barátnőm mindig meghallgatott. Azt mondta, hogy amikor ő depressziós volt, mindig átmentem hozzá, hogy kirángassam a szobájából, amikor meg együtt voltunk, tudtam, mikor mit kell neki mondanom vagy csinálnom és mindig ha hívott, meghallgattam, tanácsokat adtam és hónapokon keresztül türelmes voltam vele, ezért mondta, hogy most rajta a sor. Mindig meghallgatott, amikor sírtam.


Aztán belázasodott és amíg otthon volt, nem találkoztunk, csak Facebookon chateltünk meg telefonáltunk és sokszor hívtam őt. Elmesélte, mi volt az orvosnál vagy hogy éppen hogy van én meg sírtam amiatt ami történt.


Egyik reggel felhívtam és anyám bejött valamiért a szobába és amikor látta, hogy még nem nyúltam a reggelimhez akkor kifele menet odaszólt viccesen, hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy most már hagyjon enni és ez belehallatszott a telefonba. A barátnőm erre letette a telefont.


Visszahívtam, de nem vette fel. Írtam neki Facebookon és bocsánatot kértem tőle. Ő később írt, hogy nagyon rosszul esett neki, hogy nem keltem a védelmére, mert én hívtam őt és anyám meg neki szólt be és neki nem az kell, hogy utólag bocsánatot kérjek, hanem az, hogy akkor elmagyaráztam volna ezt az anyukámnak.


Azt is írta, hogy elege van belőlem, mert ő 39 fokos lázzal feküdt az ágyában és majdnem meghalt és ezzel mit sem törődve hívtam őt és hogy ahelyett, hogy csak a gyógyulásra figyelt volna, értem kellett aggódnia meg csak beszéltem hozzá amikor zavarta, hogy beszélek és nagyon szomorú is miattam pedig ő jó ember és a boldogságot érdemli.


Bocsánatot kértem és annyit írt, hogy önző ember vagyok és most letilt chaten és amikor majd úgy érzi feloldja a letiltást.


Utólag látom, hogy tényleg önző voltam és szeretném jóvá tenni. Elmentem hozzá, hogy segítsek, mert lábadozik, de elküldtek a bejárattól, hogy ne zavarjam őt.


Szeretném, ha nem lenne szomorú és azt is szeretném, ha amikor jobban lesz ne gondolja majd azt, hogy sokkal jobb nélkülem és ezért többet nem keres.


Meg lehet ezt oldani?


2021. dec. 21. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Betegen mindent mond az ember, ezt vedd figyelembe! Valószínűleg amint meggyógyul, másképpen látja a dolgokat. Most hagyd, mindent megtettél, bocsánatot kértél, elmentél hozzá segíteni.


A haldoklós dolog kicsit túlzás, de abban igaza van, hogy neki pihenés kell és neked is jót fog tenni az egyedüllét, mert a benned tátongó űrt próbáltad meg vele kitölteni. Pedig magadnak kéne kitöltened, megtanulnod megoldani a gondjaidat. Nem mindig leszel olyan szerencsés hogy ott lesz melletted valaki és akkor is tudnod kell kezelni a kudarcokat.

2021. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nehezen hihető vihar a biliben. Ha igaz a történet, akkor a legjobb, ami történhetett veled, hogy megszabadultál ettől a hisztis pcsától. Ha zavarta a hívásod, nyugodtan elköszönhetett volna. Ne ugráljál utána, ő nem akar veled barátkozni, te meg jobbat érdemelsz. Ne magadat ostorozd, semmilyen hibát nem követtél el.
2021. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Minden tiszteletem mindenkié, be vagyok oltva kétszer, harmadikra is megyek, komolyan vettem, de azért 39 fokos láz messze van a haláltól
2021. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

2, pedig a barátnőjének is igaza van némiképp. Vszeg nem volt szíve leépíteni, mert a kérdező ki volt borulva + egyszer ő volt depressziós és a kérdező segített neki - vszeg ezért nem építette le a kérdezőt.


A kérdező akármennyire is ki volt borulva, hagyhatott volna egy kis teret a barátnőjének amíg meggyógyul. Lázas beteg embert nem illik zavarni, max annyira felhívni, hogy hogy van, jobban van e, etc.


Én amennyire látom a kérdező nem igazán próbált rendbe jönni és akárhogy is szépítjük, a kérdező egy energiavámpír volt és egy lázas beteg ember energiáját szívta el.


Ez a lelki pofon most jól is jött neki, de ez a letiltalak meg egyebek tényleg sok volt.


De ne felejtsük el azt se hogy egy lázas beteg ember hisztizik, én is tudok hisztizni még 37,7el is :)

2021. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Próbáljátok meg rendbehozni.


29/F

2021. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Majd a suliban kibékültök....
2021. dec. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy kicsit túldramatizálja ezt az egészet. A köznyelvben ezt hisztis p.csának hívják. Ennél nagyobb gondokat is ki kellene állnia egy barátságnak. Én ilyenkor szoktam mondani, hogy egy hülyével kevesebb. A 39°-os láz meg azért nem halálközeli állapot.
2021. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En csak azt nem tudom, hogy ha letette a telefont, akkor mikor alltal volna a vedelmere? Vagy mi tortent anyukad rosszul sikerul vicce es a telefon letevese kozott?

Mar csak azert is reagalja tul, mert az anyukad mondta, amit mondott, raadasul szulot megrendszabalyozni nem minden csaladban szokas. Letenni indulatbol oke. De kesobb is komolyan ezt tupirozni nagyon nem.

2021. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!