Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátomnak, a haverja tönkre...

Barátomnak, a haverja tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát ez az egész kb 4 hónapja kezdődött amikor jóba lett vele, azóta eléggé megváltozott de ő ezt nem veszi észre. Többször berúgott hétköznap ennek a fiúnak a befolyására, és emelett én sem kapom meg a megfelelő törődést. Régóta együtt vagyunk már de sokszor azt érzem hogy már nem szeret úgy mint régen, nem tudom pontosan megfogalmazni de olyan mintha elhidegült volna tőlem. De ha akarok erről beszélni vele csak annyit mond hogy szeret, és nem akar elveszteni. Már nagyon régen nem voltunk teljesen kettesben mivel ez a fiú mindig itt van. Többször akartam már szünetet mert sokszor éreztem azt hogy összeroppanok abba hogy én csak egy opció vagyok és a barátai fontosabbak nálam. Hétvégén szoktunk együtt lenni, de amikor eljövök egyből megy hozza a fiú és nem ír, nem keres csak akkor ha en rairok, mindig talál valami fontos dolgot ami miatt nem tudja felvenni a telefont visszahívni pedig elfelejt. Fáj ez nekem, anyukámmal szoktam erről beszélni de ő meg nem akar beleszólni a mi életünkbe. Régebben sok szeretet kaptam tőle, ma mar az sem érdekli ha mellette sírok. ( rengeteg példa volt ra) annyiszor csalódtam mar férfiban hogy nem akarom elhinni hogy vele is “elszarodott” minden. Hiányzik a régi éne, és az akibe beleszerettem.

2021. dec. 24. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts.
2021. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki, hogy érzel, és adj magatoknak egy hónap "felfüggesztett"-et, amíg nem jártok össze. Ha változik és keres akkor boldogság, ha nem, akkor legalább tudod, jobb nélküle.
2021. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tényleg nagyon rosszul hangzik, sajnálom. :( A barátodnak tenni is kellene valamit a kapcsolat érdekében, nem csak mondania, hogy szeret. A szakítás nehéz, de itt nagyon mi mást tehetnél?
2021. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
"Többször akartam már szünetet." És? Mire mész azzal,hogy "akartál"? Ha magadtól nem vagy képes megtenni, amit meg kell tenned, akkor pont az történik veled, amit érdemelsz. Nem fogja senki megoldani a te életedet helyetted!
2021. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de végül megbeszeltük 3nap után. De sajnos ugyanúgy nem változott semmi, lehet velem van a baj én vagyok túl érzelmes
2021. dec. 24. 23:33
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Válaszolónak csak annyit Tanácsokat kértem, nem azt hogy old meg az életem.
2021. dec. 24. 23:36
 7/21 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok amúgy együtt? Mert írtad, hogy 4 hónapja kezdődtek a bajok. Azelőtt minden jó volt?
2021. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
2 éve, igen mióta vele jóban azóta kifordult önmagából
2021. dec. 24. 23:38
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira magától értetődő, hogy itt semmilyen más tanács nem lehet, mint hogy szakíts! Hát mégis mi a fenét kéne valakivel csinálni, aki kutyába se vesz?!
2021. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igazad van
2021. dec. 24. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!