Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok, nem barátok, ellenség?

Barátok, nem barátok, ellenség?

Figyelt kérdés

Hello.

Adott egy osztálytársakból álló baráti társaság. Ebbol a baráti társaságból igazából 2 "barát"(nem) 1 ellenség.

Régóta vagyunk osztálytársak. Az egyik ember már gyerekkori barátom.

Idén nyáron és most télen rengeteg olyan dolgot szerveztek akit mindenkit meghívtak, kivéve engem. Nekem nincs barátom tudják, és a családi hátterem is borzalom.

Ebből a társaságból van egy gyerek akit mindenki utált az osztályból, most már mindenkinek nyal kb, és ellenem hergeli a népet. Többször beszéltem vele, ő azt mondja h mi barátok vagyunk és viccel. Testképzavaros vagyok (anorexiás), és direkt kövérez, de ő viszont depressziós, vagdossa magát, de én nem élek ezzel vissza...

Most is szerveztek valamit szilveszterre, csak engem nem hívtak el ebből a társaságból, és szülinapomkor fel sem köszöntöttek, egymást mindig, a legrosszabb,hogy tök magányos vagyok és nem tudok mit kezdeni.


Szerintetek mit kezdjek?

17F



2021. dec. 25. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy barátomnak hazudják magukat, de nem hívnak el sehova, pedig ha én hívom el őket, elfoglaltak. Többször megkérdeztem miért kezelnek levegőként, akkor jött az újabb habogás.
2021. dec. 25. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a barátaid. Keress igazi barátokat, akár a sulin kívül. Nekem bejött, sokkal kedvesebb embereket ismertem meg a neten, aztán suli után találkoztunk, mint a suliban.
2021. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Interneten van 3-4 barátom, (régebben volt vagy 10 is), az a bajom velük, hogy kb 250km-re laknak tőlem. Mondhatni úgyis, hogy az ország másik felén.
2021. dec. 25. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj, az én egyik ilyen barátom két országgal arrébb lakik, most a járvány miatt nem tudunk menni egymáshoz, de attól még barátok vagyunk. Téli szünet van, szállj fel a vonatra :) Én 4 és fél órát is utaztam már netes baráthoz, 3 átszállással. Megérte.
2021. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályodban biztosan nem csak 3 ember van... Keresd más emberek társaságát!

Tudom, hogy nehéz, de megéri!

Az osztályon kívül is kereshetsz barátokat!

Szakkörön is!


Szard le a fejüket, ők nem a barataid!!

2021. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
merrefelé laksz?
2021. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást.

Dunántúl nyugati részén.

2021. dec. 25. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
én is arra lakok :)
2021. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban Veszprém. :D
2021. dec. 30. 23:39
 10/11 anonim ***** válasza:
én nyugatabbra
2021. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!