Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg kevés barátom van?

Tényleg kevés barátom van?

Figyelt kérdés

Összesen 5 ember van, akit tényleg igazbarátnak tartok. Rájuk mindig tudtam számítani, kitartottak mellettem a bajban. Amikor meghalt a legközelebbi hozzátartozóm (apum) eljöttek a temetésre is. Rajtuk kívűl sok haverom van (5-8), akikkel csak bulizni szoktam eljárni, amúgy nem szoktunk beszélgetni privátban. Ennek ellenére megkaptam anyától, hogy nincs túl sok barátom, és neki ennyi idősen sokkal több volt. Bevallom, ez kicsit rosszul esett...

Valóban kevés barátom lenne?



2021. dec. 25. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi sincs és mégis boldog vagyok :D
2021. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó,ha csak a számot nézzük.
2021. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nekem például egy igaz barátom sincs.
2021. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kevés. Tudod, akinek "sok van" az nem tartozik igazán sehova. Gimiben pont ilyen voltam. Illúziókat kergettem társaságokról, igaznak hitt barátokról. Rengetegen lemorzsolódtak, és bár csak 21 vagyok, de már arra törekedek, hogy legyen pár tartós, pár igazi, és nem kell több. Visszagondolva a bulis évekre, jók voltak,de ahogy telt az idő, bizonyosodott meg hogy igazából semmit nem tudunk egymásról, és csak egy látszat az egész.

Amikor sok ember vesz körül, nem tudsz úgy adni, kötődni, és pláne nem mélyen barátkozni. Saját példámból mondom, örülj ennek az öt embernek, és a végletekig tarts ki mellettük mintsem megelégedve illúziókba hajszolva magad kamu barátokkal...

2021. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!