Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesítő lett a barátnőm....

Idegesítő lett a barátnőm. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem rég költözött az utcánkban egy család. Elkezdtünk beszélgetni stb. De aztán jobban kinyilt, és őszinte leszek, nagyon idegesítő.. Pl: küld egy üzenetet, h átugorhat egy cigire? Ha nem válaszolok 5 percen belül ír, hívogat,vagy százszor. Ha mondjuk nem vagyok otthon, akkor miért nem szóltam neki, mert neki ez meg az kellene,innen meg onnan. Állandóan rendelget, mikor hozza a fútár felhív h nincs itthon vegyem át, átveszem majd közli,h fízetéskor tudja odaadni. Ez még az ismerkedésünk elején volt. Ezt eljátszott 1-2 szer. Múltkor is hívott, h vegyem át, mondtam, h nem vagyok otthon, erre ő hisz az autód itthon van, ügye látta az ablakból. Rá csaptam a telefont. Van hogy szó nélkül megjelenik, kopogás nélkül. Nem zavartatja, ha például vendégek vannak nálam,leül mellénk, és kér piát. Munkahelyen problémái, vagy ha valami problémája van akkor is átfút, panaszkodni, kér h tölcsek neki alkoholt. Persze önti magának , részegen megy haza 3 gyereke van. Hiába kérem, h menjen haza, v ne keressen,nem érdekli folytatja tovább. Már a lakásból is félek kimenni, szemközti tömbházban lakik🙄 észrevesz már, hív is h miért nem szóltam neki, h kimegyek... Nem tudom lerázni. Párom szólt, h mégegyszer nem akarja itt látni nálunk. De hiába mondom neki, telefont sem veszem fel, nem válaszolok az üzenetére, akkor át jön,h miért nem válaszolok. Eleinte ok volt a beszélgetések, de ahogy telt az idő, borzalom. Kritizálodik, okoskodik, gunyolodik, mindenről tudni akár... Megőrülök.. Hogy koptassam le??
2021. dec. 26. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy nem bántod meg!!
2021. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szép szóval kértem meg, h ezeket hadja abba, de mintha még sem hallaná.. Folytatja tovább..
2021. dec. 26. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen házban laksz, hogy simán bejut a lakásodba?

Telefonon, neten letiltani. Legközelebbi találkozáskor közöld vele, zavaró , hogy rád telepedett, felejtsen el.

2021. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen letiltani mindenhonnan. Egyáltalán nem barátkozni, kerülni a beszélgetést, ha mégis összefuttok kifogás, kifogás és elküldeni. Az, hogy nem bántod meg az nem opció. Ahogy írtad is a szép szóból nem ért, nem is fog, lepereg róla.
2021. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a szep szobol nemert, csak ugy lehet h megbantod.. tok kattos. En megmondanam h bocs de nekem ez sok hagyjon beken v tiltom mindenhonnan. Utana max feljelentessel befenyited ha ugyse hagy. Sajna ezt te engedted elfajulni
2021. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Látom te sem tudod az egészséges határokat tartani, csak te a másik oldalról. Eleve, hogy hagyhattad eddig ezeket?

Ezek már betegesen durva dolgok amik, ha 1 szer is előfordulnak, már nagyon durva, nem ha 2. szor. Többi meg már ugyanúgy a te hibád is.

Eleve, ha igaz ez, hogy szó nélkül kopogás nélkül bemegy stb. úgy elküldeni a francba, hogy örülhet, ha fizikailag nincs kitessékelve fejjel előre.

2021. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na a sarkamra álltam, vasárnap este 8 körül kopognak előtte már üzent hívogatott, nem reagáltam. Kinyitottam az ajtót ott állt előttem, és valami elpattant bennem, meg mondtam neki a magamét, meg szólalni sem tudott...mondtam h soha többé nem akarom látni, ha továbbra is üzen vagy hívogat feljelentés. Azóta nem keresett😉
2021. dec. 28. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Egyszer besokall az ember, bármennyire is empatikus akar lenni.
2021. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!