Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz, hogy miután...

Nagyon gáz, hogy miután odaadtam valakinek a szülinapi ajándékát, és ő megköszönte, véletlen aztmondtam hogy nincsmit?

Figyelt kérdés
Lehet túlgondolom, de már délután óta ezen kattogok, hogy hogy lehetek ilyen hülye, hogy képes voltam ezt mondani...Pedig tudom hogy nem illik. Véletlen mondtam és annyira kínosan érzem magam..

2021. dec. 27. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, bár tény, hogy egy szívesen sokkal jobb lett volna.

De a legjobb ilyenkor, ha nem is mondasz semmit, az ajándékból úgyis kiderül, hogy milyen szívvel adtad.

2021. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem is kellett volna semmit mondanom, se azt hogy szívesen, se azt hogy nincsmit, mert ez olyan mintha szívességet tettem volna, hogy ajándékot vettem neki... És tök hülyén jött ki az egész

De köszönöm, jól esett kicsit ez a lelkemnek, remélem az illető se gondolta gáznak..:)

2021. dec. 27. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy magának mosolygott rajza egy jót, de nem hiszem, hogy "ezen kattogott egész délután".:)
2021. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma, véletlenül mond néha az ember megszokásból valamit, utána később rájön milyen hülye helyzet. Szerintem nem érdemes ezen kattogni.
2021. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem feltétlenül a legjobb amit mondani lehetne, de szerintem nem kifejezetten gáz.


Én pl. már mondtam olyat eladónak, amikor megszólítottam, hogy "elnézést kívánok", mert azt akartam mondani, hogy "jó napot kívánok, elnézést, azt szeretném kérdezni, hogy...", csak hát így egybe sikerült kimondani... Na, ebbe azóta is beleborzongok, ha eszembe jut, pedig ez már 12-3 évvel ezelőtt volt.

No meg a klasszikus is, amikor étteremben a pincér jó étvágyat kíván és te azt válaszolod rá, hogy "neked is"... :)

2021. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, rajtad kívül senki nem foglalkozik már ezzel
2021. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a woltos futároknak szoktam az étteremben jó étvágyat kívánni mikor felveszi a kaját, majd rájövök, hogy nem vendég.
2021. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna a szívesen,de semmi gáz:)

Szívből adtad? akkor ne agyalj

2021. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nevess egyet magadon és ennyi! Az egyik munkatársam azt mondta az ügyfélnek, hogy viszont hallásra, pedig személyesen volt ott. Elsőre észre se vettem, utána meg nevettünk rajta.
2021. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!