Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, volt már olyan hogy...

Srácok, volt már olyan hogy az egyik haverotok bevallotta, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltatok? És hogyan befolyásolta ez a továbbiakban a barátságotokat?

2021. dec. 28. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyesmi.


Egyáltalán nem befolyásolná a barátságunkat. Az a lényeg hogy boldog legyen.

2021. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem bevallotta, egyszerűen csak rákérdezett: Te mikor verted ki utoljára? Mondom neki: He?

Aztán ő elvörösödve "De hát a haverok ilyenekről szoktak beszélgetni, ez nem buz¡s"

14 évesek voltunk, én rákérdeztem simán "Buz¡vagy vagy mivan? Ő meg ült tovább csendben. Mondtam" Nem is tagadod" erre rávágta hogy "Háát"

Másnapra már el is felejtettem, utánna is mint előtte, évekeig haverok voltunk.🤷‍♂️

Számomra ennyiből nem teljesen világos, de valószínűleg legalább bi.

2021. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Volt. Találkozni akart a parkban, mondta szívjunk el egy kő kemény jointot elég kattos voltam akkoriban szal mondom ok. Már elég készek vagyunk, azt elmondta hogy miért is hívott , hogy meleg és hogy szeretne tőlem valamit. Mondom neki tesóm ne legyél már ilyen buzeráns, ne viccelődj ilyenekkel. De erőszakos volt és elővette nekem a farkát. Akkor felálltam és vertem neki egy pofont, nekem akart jönni , ütött, elhajoltam azt vertem neki egyet, majd elszaladt haza azt letiltott mindenhonnan
2021. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen még nem. De olyan már igen, hogy annyit ivott az egyik ismerősöm, hogy végig próbálkozott mindenkinél a baráti társaságomban. Mi se tudtuk, hogy mi van vele, ő se tudta, hogy mi van vele, aztán szégyenében lelépett.
2021. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Semmi nem valtozott.
2021. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár ember, aki bevallotta, másoknál az elejétől teljesen nyílt lapokkal erről volt szó, volt akivel nagyjából másodjára már úgy találkoztam, hogy a párja is vele volt. Olyan közegben mozgok jellemzően, ahol ez nem különösebben kérdés, lényeg, hogy mindenki normálisan és boldogan tudja élni az életét.
2021. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
ameddig az illető nem érez irántad többet barátságnál, nincs semmi. viszont ha igen, akkor ő szenved
2021. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
3-as ez marha nagy XDDD
2021. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. De ő az a normális meleg. Nem nyomult meg semmi, nem is ismerkedős típus, csak emondta, mert megbízott bennem. Nem változott semmi, engem nem igazán foglalkoztat, amúgy sem csajozásról szoktunk beszélni.
2022. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a legjobb barátnőm ha jól emlékszem 7.-ben mondta el hogy BI. Annyi változott azóta, hogy mostmár Pan. A mai napig legjobb barátok vagyunk.
2022. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!