Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnék, barátkozha...

Hol ismerkedhetnék, barátkozhatnék?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés jelenleg kizárva. Suliban sem tudok barátkozni, vagyis ott van 1-2 személy akivel jóba vagyok, de sulin kívül nem tudnék velük barátkozni mert nem azok az érdeklődési köreik mint nekem. Hol tudnék barátkozni? Manapság kb. lehetetlen sulin, neten kívül barátságokat kötni?

2022. jan. 1. 04:42
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem mész oda ismerkedni akkor sehol
2022. jan. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én odamennék csak nem tudom hogy miről kezdjek el beszélgetni idegenekkel
2022. jan. 1. 05:04
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Közös hobbi, érdeklődési kör, bármilyen közös pont kell amiről tudsz beszélni. Mi érdekel, miről szeretnél beszélni?
2022. jan. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Miert van kizarva a netes ismerkedes? Meg hat ha suliba tobb szaz emberrel se megy akkor mashol hogy?
2022. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden téren a közös érdeklődés, hobbi jó lehet, neten is kereshetsz így csoportokat, meg suliban is embereket, akár szakkörre bármire járhatsz.

Mindig keresd a lehetőségeket.

2022. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért van kizárva a netes?
2022. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:

A megoldás a kutya. Ha van kutyád, sétáltatás közben egy csomó másik kutyással meg lehet ismerkedni. Ha nincs kutyád, akkor is odamehetsz egy szimpatikus kutyáshoz, megdicséred a blökit, azt imádják a gazdik, és máris van miről beszélgetni.

Én is rengeteg ismerőst szereztem kutyaséta közben. Van mikor hozzám jönnek oda, van amikor én megyek oda egy másik kutyáshoz. Ha a kutyadicséret után megszakad a beszélgetés, akkor tovább állok. Nyilván nem mindenki nyitott az ismerkedésre.

Teljesen idegen emberek is odajönnek hozzám, olyanok is, akiknek nincs kutyája. Nekem kettő is van, így van kit dicsérni. :)

Szinte soha nem sétálok egyedül, valaki mindig hozzám csapódik, vagy én másokhoz.

Kutya nélkül biztos nem szólítgatnék le senkit, és téma se lenne, de ők valahogy önbizalmat adnak.

Ha szereted a kutyákat, próbáld ki ezt a módszert. Odamész kutyásokhoz, vagy elviszed sétálni valamelyik ismerősöd kutyáját. Például idős, beteg néni, bácsi kutyusát, ők még hálásak is lesznek érte.

2022. jan. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!