Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki ha barát vagy haver...

Ciki ha barát vagy haver meglátja a reggeli merevedést? :D

Figyelt kérdés

Koncert után voltunk es vegul egymasnal aludtunk 4en, leraktunk matracokat es igy vegul egy szobaban aludtunk negyen.

Reggel ki kellett mennem mosdoba de mar felig vilagos volt

Nekem nagyon sokszor van reggel merevedesem , es mivel ilyen rovidnadrag-szeru pizsamagatyaban alszom ezert elegge latszik is , de otthon nyilvan nem zavaro.

Na es kimentem reggel mosdoba de mikor visszamentem akkor ketten mar fent voltak es lattak h a gatyamban full felall (igazabol nem lehetett nem eszrevenni de nem tudtam h akkor mar felkeltek).


Nektek volt mar ilyen? Mennyire kellemetlen ez? En annyira nem tartom annak mondvan hogy mindenkivel elofordul csak kivancsi vagyok.

20



2022. jan. 2. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Rá se ránts!

Valahol még ki is csapják egymásnak, majd megreggeliznek és megy a nap tovább, mintha mi sem történt volna.

2022. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
semmi az, én egyszer úgy ébredtem nyaraláson, hogy le volt takarva az ölem egy inggel. :-)
2022. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Volt már ilyen, de...

...amikor megtörténik az első reggeli vizelés, nekem utána már nem olyan merev, úgy nem is tudnék vizelni;

...ha random alszok másnál, nemigen viszek magammal pizsamát, főleg koncertre nem szokásom, amúgy meg alapból meztelenül alszom szinte mindig;

...egyáltalán nem érzem kellemetlennek, ha három barátom látja a reggeli erekciómat, számomra családtagok előtt kínosabb.

2022. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
szerintem aranyos :)
2022. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a haverjaid is tudják, hogy mi az, szóval nem gáz. Tök normális.
2022. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
verd ájultra a bohócot!
2022. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyémet is látták és énis láttam másét. Szerintem nem cik hisz minden srác/férfi tisztába van vele bizonyos kor után.
2022. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Az lenne a ciki ha valaki rá is bukna te meg hagynád
2022. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dehat a reggeli merevedes a termeszet rendje, az az erdekes, ha nincsen.
2022. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudnád mik vannaj itt a koliban.... 😂

Sok bu*iskodás, de senki nem az. Szóval lehet hülyülni ilyesmikkel. Persze más kérdés, hogy erre van e igény az adott társaságban.

2022. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!