Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ti hogyan ismerkedtek...

Lányok! Ti hogyan ismerkedtek meg a legjobb fiú barátokkal?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék egy fiú barátot, aki nem szerelmes belém és én se belé. Eddig soha nem jött össze, mert mindig túl ment a barátság határán...nektek hogy sikerült ezt elkerülni és hogy ismerkedtetek meg?

2022. jan. 5. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a barátnőmmel az egyetem folyosóján ültünk és vártuk a következő órát, odajött. Beszélgetett mindkettőnkkel, aztán bejelölt a Facebookon és beszéltünk online is. Aztán kezdtük a két óra közti hosszabb szüneteket együtt tölteni. Múzeumba mentünk, kajáltunk, ilyesmi. Itt volt egy kis aggodalmam, mert attól tartottam, hogy többet akar tőlem, én viszont csak barátként tudom őt elképzelni. Azóta tisztáztuk, hogy ő is csak barátkozni akar.
2022. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem most már több fiú barátom is van, akivel tényleg jóban vagyunk, szerencsére. :) Egyikük például az exem legjobb barátja. Mivel mindig jól kijöttünk, nem szakítottuk meg a kapcsolatot azután sem, hogy a másik sráccal szétmentünk (akivel szintén nem haraggal váltunk el). De van olyan is, akivel csoportos kiránduláson ismerkedtem meg, és úgy lettünk jóban.
2022. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
1# lehet barátkozni? Komolyan kérdem.
2022. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt kezdtük az óvodát 3 évesen. Általánosban padtársak lettünk. Majd ugyanoda mentünk középiskolába és szintén padtársak lettünk. Együtt érettségiztünk és utánna együtt jártunk vezetni tanulni.

Most 47 évesek vagyunk. Két különbözö kontinensen élünk, de a kapcsolat megmaradt. Nekem férjem van, ö most van épp szakítófélben a barátnöjével.

2022. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Általános iskolai osztálytásként, és bár én a fiú vagyok, de tudod a megismerkedés mindkettőnkkel ugyanúgy történt, mert kettőnkről van szó :).
2022. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gimiből, diákprogramból. Azóta is nagyon jó a barátság, együtt járunk nyaralni is, barátom is nagyon kedveli őket

21/l

2022. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kihagytam, több fiúról van szó, ok voltak osztalytarsak
2022. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem volt ilyen fiú barátom. Csak az volt a baj, hogy amíg én barátként tekintettem rá, addig neki bejöttem. Aztán ezt utólag mondta el.



Később egy barátnőm tetszett meg neki, aztán a barátságunk átment egy fajta érdekbarátságba (?) Mert mindig csak a lányról beszéltünk. Mostmár nem tetszik neki a lány, és már nagyon nem is dumálunk ezért :(

2022. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gimibe. Az tény hogy eleinte tényleg csak barátok voltunk de utána beleszerettem. Most még csak barátok vagyunk.
2022. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!