Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány éve ismered a legjobb...

Hány éve ismered a legjobb barátodat, hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 08:28
 1/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
55%

12 éve, a játszótéren kezdtünk el együtt játszani. :)) Az akkori legjobb barátom mutatott be neki.


22/N

2016. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

nem tudom pontosan hány éve...5-6 talán 7-8...

online játékban ismerkedtünk meg, azóta rengeteg dologban volt részünk...


23F

2016. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
25 éve. Az állatorvosin dolgoztam és oda hozta be a vakvezető kutyáját baleset miatt.
2016. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

0, mert nincs.


23f

2016. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hónapja ismertem meg ezen az oldalon. Tudom, hogy ez így nem nevezhető igazi barátságnak, mivel még nem is találkoztunk, de nekem ő lett a legjobb barátom és remélem az is marad.
2016. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Októberben lesz 3 éve.


Egy gyárban,sokszor egymás mellé osztottak be minket. Viszont az i-re a pont az volt,mikor egy szekrénybe kerültünk és akkor egész nap össze voltunk nőve,mivel nálam volt a kulcs :D


Aztán egyik nap hamarabb vége lett a műszaknak és felhívott kávézni magához. Utána már minden nap nála kávéztam. Aztán szabadnapkor felmentünk Pestre csavarogni,nézelődni ott is még jobban megismerkedtünk.

Aztán minden ment sorjában.Mentünk bulizni,szabadnapok együtt.


Elválaszthatatlanok vagyunk és igaz többször össze vesztük,mégsem bírunk egymás nélkül élni.Tűz és víz vagyunk.


Ilyen jó barátnőm sosem volt mindig segít lelkileg,anyagilag és fordítva is igaz ez. Már szinte testvérek vagyunk.


Nem gondoltam volna,hogy 21 évesen találok rá az legjobb barátnőmre :D


Gimi alatt csak felszínes barátságaim voltak.

2016. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

50. Gyerekkorunkban együtt vívtunk ádáz csatákat a fakardunkkal. Együtt húzkodtuk le a lányok bugyiját, együtt szívtuk el a faterunktól lopott cigiket, együtt szöktünk be omlásveszélyes elhagyott bányákba, együtt építettünk tutajt a városszéli láposokon.

Az igazi férfibarátságok gyermekkorban, vagy a reprodukciós idő végén, 40-45 év fölött kötődnek.

2016. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!