Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utáltok helyesebb emberekkel...

Utáltok helyesebb emberekkel ismerkedni, egy társaságban lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít a leerekszedésük. Annyira zavar, hogy legszívesebben beszólnék valamit nekik. Azt gondolják többet érnek pedig belül kongnak rendesen.
2022. jan. 6. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik ilyen, nekem a legjobb barátnőm kb top model lehetne, de még se leereszkedő a stílusa, ugyan úgy viselkedik mint mi rondák. Illetve sok pasi hiába jó képű, ha tényleg belül üreges mint egy váza, azokkal nem lehet mit kezdeni. nem kell felszínesnek lenni.
2022. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én magamat helyesnek tartom. Viszont lelki ember vagyok és odafigyelek mindenkire. Ha csak azért utálnál engem mert helyes vagyok az számomra fura lenne. :P

De ahogy érzed. Ha valaki csak a külső miatt utál engem az annyit is ér. Nem foglalkozok vele. Ha viszont csak azokat utálod akik tényleg olyanok belül is, azt megértem és igazat adok.

2022. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Kongani max te kongasz. Előítéletes vagy és mániás, nem ez az első kérdésed ezzel kapcsolatban.
2022. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo beteg ember. Terapia kell neki.
2022. jan. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindenki viselkedik így. Az egyik ismerősömnek minden oka megvan magát többnek képzelni bárkinél. Ahogy kinéz, amin keresztülment, amit elért.


Szeretünk vele lógni, bájos és kellemes társaság, ügyel arra, hogy mindenki jól érezze magát, mikor vele van és ha beiszik, kifejezetten szórakoztató is tud lenni.

2022. jan. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2


És nem érzed, hogy akik nem annyira helyesek mint te azok valamennyire taszítanak, nem szívesen barátkozol, ismerkedsz velük?


Mert én csak a nonverbális jeleikből a szép embereknek azt vettem észre, hogy különbséget tesznek ilyen tekintetben, mondhati kasztokba verődnek.

2022. jan. 7. 09:39
 7/9 A kérdező kommentje:

3


Itt van a varázsgömbös megint aki lát mindenkit lol :)

2022. jan. 7. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, ezzel a mondatoddal duplán leleplezted magadat. Nem túl éles az elméd
2022. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Te meg biztosan valami médium vagy hisz mindent látsz a hatodik érzékeddel :D

2022. jan. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!