Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viseljem el ha a...

Hogyan viseljem el ha a gyerekkori legjobb barátom"eldob"?

Figyelt kérdés
15 éves barátságról van szó egymás mellett éltünk szinte egy iskola stb..olyanok voltunk mint a testvérek,ami azt illeti szorosabb viszont ápoltam vele mint a nővéremel és ez fordítva is igaz volt.Egymás mellett álltunk jóban rosszban,akkor is ha a másik anyagilag megszorult vagy jobban mint a szekér.Szavak nélkül tudtuk a másik gondolatait jobban ismer mint bárki ezen a világon és én is őt (?) Már volt komoly kapcsolatom kettő is,de soha nem zártam ki őt ez miatt az életemből napi szinten hívtam telefonon beszámoltam neki mindenről,ami velem történt és rendszeresen vendég volt nálam és a párom lakásában.Neki is volt kapcsolata 5 évig és nem voltak problémák szóval nem vagyok féltékeny nem erről van szó.De olyan 7 hónapja kábé mrgismerkedett egy pasival és azóta mintha kicserélték volna ( nem beszéltünk annyit,nem mondott el részleteket az életéről eltávolodott nagyon lassan) D azt gondoltam,hogy most nagy a szerelem majd elmúlik a rózsaszín köd és újra eszébe jutok.De már a születésnapjára sem voltam meghíva és csak a Facebookon láttam,hogy a fiú eljegyezte.Aztán összeköltöztek és teljesen ignorál engem,amikor kerestem nem nagyon írt magáról mintha egy idegen lenne és egyszer sem mondta,hogy látogassam meg az új otthonában.Nagyon fáj ez nekem szerintetek mit tegyek? Már párszor próbáltam vele beszélni erről,hogy mivel bantottam meg vagy valami,de azt mondja nincs semmi gond.

2022. jan. 9. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem kivancsi mar rad errol lehet szo.

Nem utal vagy haragszik rad csak egyszeruen nem erdekled mar.

Van ilyen sajnos.Mielott ez lett nem vetted eszre hogy uncsi az egesz?Ugy ertem mindig ugyanazt csinaljatok egyutt es lapos az egesz.Nekem ez volt a volt baratnommel.Mindig ugyanaz volt es sokszor az volt amit o akart es meguntam a dolgot

2022. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Fogadd el, az emberek egyszerűen ilyenek.

Én is átéltem valami ehhez hasonló már az életemben. Aztán rájöttem hogy irreális elvárás egy másik embertől hogy elvárd hogy sülve főve mindig ott lesz melletted, vagy hogy te ezzel áltass mást, mert jön valami hatalmas nagy fordulat az ember életében, aztán totál le fognak szarni.

2022. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Van ilyen típus lányban hogy komoly barátja lesz és minden barátnövel megszakítja a kapcsolatot vagy nagy ritkán ír pár szót
2022. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Én egy olyan emberrel tettem ezt, aki mindent mindenkinek kibeszélt a hátam mögött mint egy hangosbemondó. És mivel nem akartam megbántani ill. azt sem szerettem volna hogy szétkürtöljön minden infót, ezért fokozatosan kizártam az életemből.
2022. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vártam el tőle,hogy sülve főve vele legyen nekem is van életem és neki is,de ez már ignorálás...vettem neki szülinapi ajándékot is de nem voltam meghíva..sem az új otthonába..és a szülei abban a városban élnek,ahol én és közel hozzám (4 házzal arrébb) jár látogatóba,de hozzám egyszer sem jött.
2022. jan. 9. 09:23
 6/9 A kérdező kommentje:
4es èn nem tettem ilyet vele..ez tette eddig olyan szorossá a barátságunk,hogy soha nem beszéltünk a másikról roszat senkinek.Nem értem tényleg
2022. jan. 9. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell rosszat mondani a másikról. Elég ha minden infót elpletykálsz amit megoszt veled és egy idő után már nem bízik meg benned. A másik, hogy mindenki változik folyamatosan élete során és nem feltétlen egy irányba. A harmadik hogy ha nem tudod elengedni, akkor részedről több volt mint barátság és nagy eséllyel ezt a félreértést zárta rövidre.
2022. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínű a férfi van a háttérben. Sajnos van ilyen. Megismerkedik valakivel, aki elmarja mellőle az összes barátját, nem engedi találkozni velük, stb. Ez megmagyarázhatatlan, de könnyen beleeshet bárki ebbe a csapdába szinte észrevétlen.

Nekem is volt egy kapcsolatom, 1 évig tartott, nem ismerte egyik barátomat sem, mégis állandóan kritizálta őket, rosszakat mondott róluk. Én pedig elkezdtem elhanyagolni őket. De rájöttem, hogy miről van szó, illetve toxikus volt a mi kapcsolatunk is, úgyhogy szakítottam. Azóta visszafogadtak a régi barátaim.

De nem vagyok biztos benne, hogy ha nem lett volna rossz a kapcsolatunk, akkor megmaradnak a barátaim. Ehhez észre kellene vennie a jeleket, nem szabad engedni mindent a párjának. Erre nem mindenki jön rá sajnos.

El kell engedned, valószínű te semmiről nem tehetsz, egyszerűen a pasit választotta.

2022. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Ja és van egy barátnőm is, 30 éve vagyunk barátok. 15 éve sajnos meghalt a férje, de már kezdtünk eltávolodni akkor egymástól, mert a férje nem nagyon szimpatizált velünk, főleg a politikai nézeteink miatt. Azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet találkoztunk.

Azóta rendbejött a kapcsolatunk, és nem is olyan régen elmondta, hogy szerinte a férje ha még élne, mi már nem lennénk barátnők, mert nem nagyon szerette ha mi találkozunk. Nagyon szerette őt, és nem akart konfliktust.

2022. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!