Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan van megsértődve??

Jogosan van megsértődve??

Figyelt kérdés
Közösen jártunk munkahelyre, ha nem tudta fizetni akkor mindig mondtam, majd odaadod.Nem is volt probléma, időközbe barátok, haverok lettünk.Csokit, üdítőt vagy vmit mindig vettünk egymásnak a munkahelyen, mentünk egymásnak segíteni ha kellet stb., bár egyszer elszólta magát ,hogy azokkal barátkozik ahol csurran cseppen.Meg se lepődtem már ezen.Ídöközben én felmondtam és úgy meg is szűnt minden, amikor 1 hónap után felhívott , hogy vigyem már el vmerre.Jó oké kifizette, másnap megint, itt már szólt hogy majd hétvégén odaadja a pénzt.Na azóta is hozza.Nem ezen van a lényeg, csak ha mi olyan nagy haverok lettünk volna ,akkor 3 hónap után amikor véletlenül összefutottunk, akkor is futtában, ne kérdezze meg ,hogy szia hogy vagy, amikor előtte amíg egy helyen dolgoztunk összejártunk, telefonon beszéltünk.Most hogy nincs belőlem haszna leszar, és mondom nem a pénz miatt ,mert nem érdekel.Utána még egyszer találkoztunk , véletlen ,nem foglalkoztam vele.Azóta elmegyünk egymás mellett, de viszont már vissza hallotam ,hogy én egy hazug, megbízhatatlan ember vagyok.Úgy gondolom hogy az aki azért nyalja vkinek a seggét ,hogy cserébe kapjon vmit , az szégyelje magát, én az ilyen emberrel nem szeretnék tovább semmilyen ismeretségben lenni.Csak az a baj ,hogy ez már egy nép betegség.

2022. jan. 10. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez egy ilyen pióca, nem kell vele foglalkozni.
2022. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy féreg volt tényleg. Legközelebb előbb kapcsolj
2022. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!