Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vannak megsértődve?

Jogosan vannak megsértődve?

Figyelt kérdés
A nővéremék direkt akkora időzítették az esküvőjüket, amikor a szülinapom van. Ennek már 4 éve. Szóval a szülinapom napján van a házassági évfordulójuk. Van egy kisfiúk. Megkértek, hogy vigyázzak már az unokaöcsémre, azon a napon. Én pedig nemet mondtam, mert szerettem volna a párommal tölteni a szülinapom. Erre megsértődtek és hatalmas hisztit csaptak, hogy engem soha nem lehet megkérni semmire (ami amúgy nem igaz). Azzal érveltek, hogy úgysem tartok szülinapibulit, meg úgysem megyünk bulizni aznap. Én vagyok az önző? Nem ők, akik arra a napra foglaltak időpontot az esküvőjükre? Ez az elejétől benne volt a pakliban...

2021. dec. 1. 03:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Gyerekesek vagytok. Ilyen dolgokon megsértődni és hisztizni gáz....
2021. dec. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg nem jogos a sértődése ahogy neked sem hogy egy napon van az évforduló a szülinapoddal. Nagy dolog.....lehetnétek jó tesók és tarthatnátok együtt
2021. dec. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem én sértődtem meg és hisztiztem. Másra nem tudják bízni a gyereket, mindig csak én vagyok az, aki vigyázni tudna rá.
2021. dec. 1. 04:22
 4/32 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy egy nap van a kettő. Engem az zavar, hogy nemet mondtam és ezért én vagyok a szar. 365 napból 364 napon igent mondanék.
2021. dec. 1. 04:24
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
A tesód lekicsinyli a születésnapod, fontosabbak neki a saját dolgai nálad. Ez viszonylag gyakori és természetes reakció, de emiatt az egy alkalom miatt sokáig durcizni elég gáz. Viszont téged igenis zavar, hogy ugyanarra a napra esik a két esemény, különben nem emelted volna ki már az elején. Legyetek felnőttek és beszéljétek meg. Ők meg tudnak mást keríteni a gyerek mellé, ha akarnak, igaz nem ingyen, de téged sem lehet állandóan előkapni, ha ketten akarnak lenni, íme a példa rá. Fizessenek néha gyermekfelügyelőt és ne a te szabadidőddel rendelkezzenek, ennyire egyszerű a megoldás.
2021. dec. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Akkor megmondod nekik hogy ezért és ezért nem jó az a nap, ennyi az egész, ha nem tetszik nekik max megsértődnek.
2021. dec. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonymousreview60 ***** válasza:
96%
#4 alapján a tesód hülye. Buli ide vagy oda, senkit nem ugráltatunk a születésnapján. A tesód fizettessen bébiszittert!
2021. dec. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
#5 tényleg nem zavar. Nem várom el, hogy engem kell ünnepelni aznap vagy ilyesmi. Csak az zavar, hogy én nem mondhatok nemet, mert akkor szemét vagyok.
2021. dec. 1. 04:52
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Jól értem, ahelyett hogy még szebben kérnék, mint elsőre, esetleg könyörgőre is fognák a dolgot, nos ahelyett vagdalózik meg sérteget? Hát érdekes módja ez a másik embertől megszerezni az ingyenmunkát. Van ám bőr az arcán a testvérednek.
2021. dec. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
Mi a francnak minden évben gyerekmentesen ünnepelni a házassági évfordulót? A kicsi már a családjuk része, kalkulálják bele, hogy esetleg aznap nem tudják kire elsózni és csináljanak közös programokat. Majd másnap, vagy azután megünneplik a évfordulót, ha már olyan fontos nekik, bár fogalmam sincs, minek kell azt évente megünnepelni.
2021. dec. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!