Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csak akkor keresnek, mikor...

Ha csak akkor keresnek, mikor valamire szükségük van, akkor jogosan mondhatom, hogy csak érdekből “barátkoztak” velem?

Figyelt kérdés
Valamint, ha valaki feltesz egy kérdést, majd miután szinte azonnal megválaszolom, meg se nézi, konkrétan sz*rik rá, akkor szó szerint engem is lesz*r?
2022. jan. 10. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A főkérdésedre a válaszom sajnos igen.
2022. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi volt a kérdés, amire válaszoltál?
2022. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad így felfogni. Lehet bearnője van vagy más dolga ilyenkor a másik fél háttérben ragad. Ha meg nem ír vissza lehet, hogy egy "rossz" szokás, én is sűrűn megnézem valahogy az üzeneteket és á majd válaszolok, és általában nem :D Szerintem a mai világban már az is fontos, hogy rád ír, még ha csak egy "fontos" kérdéssel is.Nekem is mondják, hogy el vagyok tévedve 7-ből 7 napot dolgozom, majd szabad időmbe a barátnőmmel. Ha sok a szabad időm barátokkal is összefutok, szerencsére nem sok van, megválogattam őket, lehet neked is érdemes, jó tanács... Barátomnak is van barátnője, de ő 3 műszakos van mikor nappal ráér. Ő is szokott tőlem kérni meg én is. Megbeszéltük, hogy már más biciklit tekerjük, nincs hajnali 3ig kubaszolás bármelyik nap, felnőltűnk ez van. Sok sikert
2022. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!