Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátommal kapcsolatban...

Egy barátommal kapcsolatban lenne problémám?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 21 éves barátnőm, akinek van egy külföldi barátja. Kb egy és fél éve lehetnek együtt, még sosem találkoztak. Mindig rosszul érzi magát a lány miatta, állandóan megalázza, semmibe veszi és nem érti meg a problémáit, de a lány nem képes elszakadni tőle, mert neki attól még sokat jelent és van valaki mellette, mivel a családja nagyon rosszul bánik vele és egyedül érzi magát amúgy. Szóval sokszor mondja, hogy mennyire bántja megint a barátja viselkedése meg stb és mutatta is miket írnak, tényleg nagyon szemét vele a pali és hiába mondom neki, hogy engedje el ezt az egészet, nem teszi. Pedig már többet szenved, mint élvezné. Mindig mondja, hogy oké igazam van és látszik rajta, hogy ő maga is belátja ezt de mégsem lép. Sőt, a minap megkérte a srác neten, hogy legyen a felesége vagy valami ilyesmi és ő igent mondott és már érdeklődik hogy hogyan lehetne kijutni a férfihez, mi kell az utazáshoz meg stb hivatalos oldalakról amik ezzel foglalkoznak. Felőlem aztán csináltatná ezt alapból, mert ilyen helyzetből is kialakulhat egy komoly, jó dolog de ez már most mérgező neki és a srác már csak a kultúrája miatt kérte meg a kezét szerintem, mert nálunk ez így megy és az első találkozásnál már esküvőt akarakar mert náluk ez a szokás.


Ti mit tennétek ilyenkor? Mégis mit mondjak neki, hogy végre lépjen és otthagyja? Nagyon aggódom érte, hogy a vesztébe rohan így.



2022. jan. 12. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

hát elég buta bnőd van már ne haragudjon meg semelyikőtök se,

ha be is látja, meg igazat is ad neked hogy miféle kapcsolat ez és még is azon van hogy kimenjen hozzá, hát az ilyennek szerintem mindegy mit mondasz. ezt már bevette a fejébe hogy ezt akarja és sztem a saját kárán se fog tanulni. tudom hogy elég negatív komment lett, de sztem ez az igazság.

2022. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"családja nagyon rosszul bánik vele"


Ez az oka annak, hogy ilyen. Ezért ragaszkodik görcsösen ahhoz az emberhez.

Valószínűleg sosem kapott megfelelő szeretetet, magányos természetű és most élvezi, hogy van aki szereti. Ezzel csak az a gond, hogy ez a vonzalom a barátnődtől nem őszinte.

2022. jan. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!