Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennéfek ha valaki rátok...

Mit tennéfek ha valaki rátok lenne kattanva?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki folyamat velem akar lenni és megállás nélkül azt hajtogatja hogy milyen jó barátok vagyunk.

Semmi bajom sincs vele,csak ez szerintem már átlépi a normális határát.


2022. jan. 14. 14:18
 1/8 A kérdező kommentje:
*tennétek - bocsánat a hiba miatt.
2022. jan. 14. 14:18
 2/8 A kérdező kommentje:
És képes feszült lenni ha nem vele foglalkozom.
2022. jan. 14. 14:19
 3/8 Grimfox ***** válasza:
80%
Ezt inkább a mentális egészség kategóriában kellene megkérdezned. Ez inkább egyfajta érzelmi függőség, nem ezotéria témakör.
2022. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem részleteztem.

Azért írtam ide,mert ezoterikus eszközökkel akarom orvosolni a problémát.

2022. jan. 14. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Megpróbálnám jósgömbbel kideríteni, hogy miképpen manifesztálódik a közös lelkünk. Ha nem sikerül, akkor kártyavetéssel belenéznék a jövőnkbe.
2022. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
Azzal nem valószínű, hogy menni fog, legalább is anélkül nem, hogy magadnak is, neki is ártanál. Az érzelmi függőség eleve egy instabil állapot, ha ebbe belenyúlsz "ezoterikus eszközökkel" anélkül, hogy értenél hozzá, és elég tapasztalatod lenne, akkor csak rontasz a helyzeten.
2022. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szerelmes beléd
2022. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem beszélj vele róla. Nekem bevállt. Ha olyan jó barátnak tart akkor biztos őszinte is lenne veled.

Ne támadólag kérdezz rá, hanem amikor ilyesmire terelődik a téma, akkor óvatosan kérdezgesd, próbáld megérteni a helyzetet amiben van. Ha ilyen nyugodtan, támogatóan lépsz fel akkor ő is partner lesz. Lehet ő is olyan kapcsolatban szeretne lenni veled, amire neked is szükséged van, csak rossz eszközöket használ.

2022. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!