Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik baráti fellángolás?

Létezik baráti fellángolás?

Figyelt kérdés

Olyan fellángolásra gondolok, amiben nincs testi vonzalom, nem akarsz párkapcsolatot meg semmi ilyesmit. Egyszerűen csak megismersz egy embert (mindegy milyen nemű) és akkor vele akarsz lógni mindig, vele akarsz beszélgetni.

Tapasztalatokra is kíváncsi lennék.


2022. jan. 14. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Nekem volt olyan például, hogy nagyon örültem hogy munkába milyen jó barátot találtam, aztán munkába folyamatosan hülyéskedtünk akár a munka rovására is. Anikor hazamentünk, akkor messengeren folytattuk. Akármi történt velem el akartam újságolni egyből.

Történt mindez úgy, hogy nem voltam magányos előtte se, mert jól működő párkapcsolatban voltam, és vagyok is.

Aztán valahogy ez az összenövés elmúlt a kollegával és már ritkán beszélünk csak, de nincs hiányérzetem.

2022. jan. 14. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hasonló eset volt velem is mint veled.
2022. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azonos neművel van/volt, de ellenkezű neművel nem tudnék így beszélgetni meg hülyéskedni úgy, hogy kapcsolatban vagyok
2022. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 mennyi ideig tarott?
2022. jan. 16. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5 évig. Most is barátok vagyunk, de nem ragaszkodok már hozzá úgy. Olyasmihez tudom hasonlítani, mint amikor nézek egy sorozatot vagy megismerek egy színészt és körülötte forog minden, de aztán elmúlik ez.
2022. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!