Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz húzás volt, hogy megmuta...

Rossz húzás volt, hogy megmutattam a barátnőmnek ezt a filmet?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm megismerkedett egy férfivel és együtt jártak. A barátnőm is külföldi és a férfi is csak más országokból. Én a szakítás után ismerkedtem meg a legjobb barátnőmmel és nagyon sokat mesélt a szakításról és a szakítás előtti időszakról. Körülbelül 4-5 hónapig mesélt. Elég érdekes történetük volt, ezért szívesen hallgattam.


Egyik nap láttam egy filmet és ahogy néztem olyan érzésem volt, mintha megfilmesítették volna a barátnőm történetét (mármint amit megélt az exével), szóval gondoltam, megmutatom neki és együtt néztük meg. Előzetesben elmondtam, hogy mit fog látni és belement. A film után pár nappal elmondta, hogy rosszul esett neki, hogy ezt a filmet megmutattam, mert biztos csak azt akartam elérni, hogy szenvedjen.


Ez tényleg rossz húzás volt a részemről?


2022. jan. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondoltad, hogy jó ötlet újrajátszatni vele a traumáit?
2022. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
A szándékod nem volt rossz és ez a lényeg. Mondd el neki hogy nem akartál rosszat és sajnálod hogy rosszul esett neki.
2022. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Neki rosszul esett, és szerinte rossz húzás volt. Innentől mit számít, amit vadidegenek írnak?
2022. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a film arról szól hogy a pasi részegen elveri a csajt és ezt kellett újra élnie akkor megértem ha megsértődött.


DE


Ha nem brutális a tartalom: nézhetjük úgy is hogy segítettél a barátnődnek kívülállóként szemlélni az egész sztorit. 4-5 hónap kicsit sok idő ahhoz hogy A barátnő a Bnek az exéről és a sérelmeiről meséljen anélkül hogy B barátnő ne küldje el szakemberhez. Nyilvánvalóan nem tette túl magát az egészen és ilyenkor néha segít ha kívülállóként vizsgálod meg az egészet. Nekem nem filmek hanem történések voltak ahol a másik fél cipőjébe kerültem vagy az orrom előtt lezajlott pepitában ugyanaz amit megéltem és utána teljesen másképpen álltam a dolgokhoz.


Nagyon érdekes de ha valami nagyon brutális történik ami fájdalmat okoz nekem, az mindig újra megtörténik csak akkor a másik oldalon állok vagy visszahallom, vagy külső szemlélőként látom. Kamaszkorom óta.


Amúgy a barátnőd tudta mit néz meg, írod jelezted neki előre, ezért nem értem miért nem szólt akkor hogy "bocs de ez nem érdekel".

2022. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Előre elmondtad neki, miről szól a film és ezek után ő döntött úgy, hogy megnézi.

Ha rosszul sült el, nyilván kérj bocsánatot, amiért ajánlottad neki, de nincs oka sértődésre, hisz ő döntött úgy, hogy megnézi. És gondolom, te sem tájékoztattad félre a tartalmát illetően.

2022. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!