Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok? Eléggé...

Ti mit csinálnátok? Eléggé szemét húzás volt barátomtól, többi lent?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal elmentünk bulizni 1 hónapja kb, miközben sorban álltunk én "kiszemeltem" egy lányt magamnak, nagyon megtetszett, még aznap este oda is mentem hozzá, beszélgettünk, találkoztunk, minden jól alakult, de időközben a "legjobb" barátom is írkált a csajnak , pedig még meg is kérdeztem tőle, hogy beszél-e vele, mert nagyon tudni akarta a nevét, de mondta nem fog ráírni csak érdekli., eközben a lány akivel a buliban találkoztam, mondta, hogy a barátom ráírt még aznap kb amikor megadtam neki a nevét és megkérdezte, fog-e Velem találkozni, mert ha nem megihatnának valamit mert szeretné jobban megismerni. Persze a lány nemet mondott neki mivel egész este velem volt és nyilván engem jobban kedvel mint Őt, teltek a hetek , 3 héttel később a lány elhívott engem buliba a barátnőivel és mondta, hogy hívjam nyugodtan a barátaimat, na hát mivel ez a srác a "legjobb" barátom gondoltam mért ne, úgy is jobb a buli ha többen vagyunk.. Én nagyon kiütöttem magam, nagyon sokat ittam és nem is tudtam magamról, bent a szórakozóhelyen arra eszméltem, hogy a "legjobb" barátom lesmárolja ezt a bizonyos lányt és amikor látta, hogy jövök egyből jött a magyarázkodás, hogy a lány kapta le Őt(persze a lány mondta, hogy fordítva volt). Ezután engem kiraktam a helyről mert valaki szólt a biztonságiaknak(a lány szerint a haverom, hogy ne legyek a "képbe" és szabad legyen neki a pálya..Amibe van kis igazság mivel az őrök tudták a nevemet, és bentről csak a haverom tudta, a nevemet), hogy kivagyok, a lány és a barátom kijött Velem, a lányra nagyon ideges voltam ezért elküldtem kb., hogy hagyjon békén, haverom is visszament ahelyett, hogy Velem lett volna hogy ne üssön el egy autó vagy bármi, hajnalok hajnalán egyedül kellett teljesen részegen hazajönnöm, aztán mondta haverom, hogy visszament és találkozott ismerősökkel vele volt, viszont a lány mondta nekem, hogy folyamatosan Vele lógott és megint bepróbálkozott, még haza is akarta vinni, persze nem ment vele a lány.. Sajnos ez a lány külföldön él így visszament ma, de tegnap beszéltünk és mondta, hogy ez a bizonyos haverom még elhívta találkozni hogy jobban megismerje(persze elutasította).. Aztán mondta neki, hogy azon a bizonyos estén Ő akarta odamenni hozzá, de haverom Nekem semmit nem mondott, még azt is letagadta, hogy beszélnek, miközben Ő írkált a lánynak folyamatosan.Ti mit tennétek? (persze a haverom egy másik lányt "fűz" jelenleg akivel találkozgat így nem értem miért pont az a lány kellett neki akivel én elvagyok), legszívesebben a másik lánynak elmondanám miket csinált/írkált annak a lánynak akivel én "voltam". De nem vagyok patkány így nem fogom ezt csinálni, viszont nagyon mérges vagyok most, hogy az eddigi "legjobb" barátom, már nyílván nem az mivel semmit se fogok neki elmondani kést szúrt a hátamba kb.. (Screenshotok is vannak róla, hogy a haverom miket írt a lánynak, szóval KIZÁRT dolog, hogy csak összeakar minket ugrasztani)

2017. febr. 22. 12:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Irígylem a problémáid.

A pali egy patkány, a csaj nem megbízható, a lányt ha gondolod ismerd meg jobban, csak megér egy patront, ha mindketten rámozdultatok. A fiúval meg b@$$z ki nyugodtan, ha már ő is ezt csinálta veled, ilyen nyomorultak egy okosan összehozott bosszút még megérnek, de többet nem.

2017. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A lánnyal már lefeküdtünk. És már visszament külföldre szóval Ő már felejtős, a haverommal akarok kib*szni de nagyon.
2017. febr. 22. 12:47
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen madárnak néz az a bizonyos "legjobb barát"...

Egy féreg még finoman fogalmazva is. A lány se különb ha engedte magát neki. Én a helyedben a lányt leszarnám jó magasról.....a francnak sem kellenek ilyen r**bancok. A barátoddal meg szépen kitolnék....képeket küld el szépen....nehogy már azt higgye neki mindent szabad. Sőt....megkérlek rá, hogy küld el a képeket annak a lánynak. Hadd legyen egy "jó napja" annak a csávónak. Másrészt meg ne emlegesd "legjobb barátodnak"...se "volt legjobb barátodnak"....az ilyen embert szard le de magasról.

2017. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek tetszett. A csajnak sem lehetett közömbös, ha csókolózott vele. Ez van. Talán ha nem rúgsz be, mint egy állat, akkor veled lett volna, abban a buliban is.

Egy ilyen csaj miatt veszekedtek? Veled is kavart, meg a barátoddal is. Nem vett komolyan senkit sem. Na meg úgy is elment. Tök mindegy már. Meg volt mindkettőtöknek. Ennyi. Úgysem életed szerelme vagy a feleség jelölted. Ezért nem érdemes veszekedni.

2017. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
a srácnak nem volt meg :D nem is találkoztak csak a srác akart vele de nem volt semmi, kivéve azt a csókot, és nem fogom lesz*rni ha valaki a képembe hazudik és hülyének néz
2017. febr. 22. 12:57
 6/26 A kérdező kommentje:
És amúgy meg a srác nyomult nem a csaj akarta hogy lekapja vagy bármi.
2017. febr. 22. 12:57
 7/26 anonim válasza:
45%
Mi az, hogy nem érdekli a csaj, de a nevét mindenáron tudni akarja?! Neked kell eldöntened, hogy a haverodnak hiszel vagy a csajnak. Elég érdekes, hogy a haverod "lekapta" a csajt. Ha "lekapja" a csajt és csajnak ez nem tetszik, akkor ellöki magától ez a minimum, de akár egy pofont is lekeverhetett volna neki. Arról meg nem is beszélve, hogy milyen barát az, aki rámegy úgy egy csajra, hogy tudja jól neked bejön a csaj?! Az ilyen nem barát, hanem egy patkány! De amúgy ha a csajt zavarta, hogy lekapta, akkor miért lógott utána vele? Itt erősen arról van szó, hogy a barátod az nem barát a csajnak meg nem kellesz. Ha kellenél neki, akkor a haverodat elzavarja, de legalább is nem lóg vele.Haza akarta vinni, de nem ment vele. Szerintem meg igen is vele ment. Gondolj bele, hogy ha rajtad lógna bárki, akkor ha az illető nem szimpatikus, akkor elzavarod magad mellől. Nem hagyod, hogy egész éjjel úgymond veled lógjon. Elég keményen át vagy verve, a barátod és a csaj részéről is. Hülyének néz mind a kettő. Ez a csaj ne kelljen neked, mert ha jártok, akkor simán fog más pasikkal is kavarni. Az állítólagos "barátot" meg zavard el a francba.
2017. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez nem baràt, máskor is megtennè. Szerintem elég annyi, hogy ezután levegőnek nezed, tekintettel a korábbi időszakra.
2017. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ja persze a csaj nem akart semmit tőle, csak írogatott vele és hagyta, hogy lekapja :)

Nőként mondom, hogyha egy nő nem akar semmit egy férfitól, akkor nem levelezget vele, nem válaszol az üzeneteire, és nem kerül olyan közelségbe az illetővel, hogy le tudja kapni, vagy ha megpróbálja, akkor nem engedi.

Persze a haverod sem volt korrekt, de azért nem kell a lányból szentet csinálni, ő is benne volt rendesen.

2017. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

7 es: nem a lány akart haverommal lógni hanem haverom ment a lánnyal meg az ő barátaival.

A lányt se mondom szentnek de most nem a lány a TÉMA , hanem az, amit a srác csinált.. De igazatok van ebben is, hogy Ő se szent.

2017. febr. 22. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!