Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok,lehet hogy az...

Mit gondoltok,lehet hogy az osztálytársam meleg?

Figyelt kérdés
Igazából az egész úgy kezdődött hogy nagyjából 2-3 hónapja vagyunk joba és fokozatosan kezdett hozzam érni..simogatni,megfogni a combomat,néha a nyakamat is..amivel nekem semmi bajom nem volt mert úgy voltam vele hogy ez egy szimpla haverkodas.Viszont az utóbbi hetekben kezdtem azt érezni hogy ez nem teljesen haverkodas felőle hanem kicsit más is akár,és a baráti körömben elmondtam nekik ezt,osztályban is beszéltünk erről és ok is azt látják hogy az osztálytársam lehetséges hogy meleg,mert szinte csak velem ilyen.Hozza tennem azért írtam ezt a kérdést mert bi vagyok,amit nagyon kevesen tudnak rólam és érdekelt hogy vajon mások hogyan látják ezt a helyzetet , és jo lenne tudni hogy hogyan tudnék vele akar össze jönni .Btw barátnője meg sose volt és nem is nagyon szokott beszélni hogy ismerkedne lányokkal.

2022. jan. 15. 07:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Suliban nagyjából egész nap egyutt vagyunk,és néha délután szoktunk találkozni.Amit meg elfelejtettem hogy volt olyan hogy “verekedtünk “ játékból és akkor mindig a végén közel kerülünk egymáshoz és volt már rá példa egy párszor hogy túl közel voltunk egymáshoz megpuszilt,vagy magához húzott hogy össze érjen a homlokunk.A baráti körömben a többiek azt mondtak hogy kérdezzek rá hogy,meleg vagy bi de szerintem ez eléggé udvariatlan lenne a részemről.
2022. jan. 15. 07:29
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
16 év fölötti hetero fiúk nem puszilnak meg más fiúkat.
2022. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért 16 alatt változik bármit is ha egy “hetero” ember puszilgatja a másikat egy olyan helyzetben ahol éppen megolel téged és mondja hogy amúgy szeretlek?
2022. jan. 15. 07:41
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

hat en ha az en barati korombeli/osztalyom beli fiukbol indulok ki, akkor ott az brutal ritka, hogy ket fiu csak ugy megpuszilja egymast es elmondja neki h szereti

amugy szerintem egyertelmu, hogy meleg, viszont szerintem eleinte csak puhatolozz nala, hozd fel a temat aztan ha te is meggyozodtel, akkor mondd el neki, hogy te is osszejonnel vele

2022. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
93%

Szerintem az nem volt udvarias, hogy előbb kibeszélted a barátaiddal, osztálytársaiddal. Főleg ha te bi vagy és esetleg össze is jönnél vele, így nem lesz könnyű titokban tartani.

Inkább mielőbb tisztázd vele. Persze finoman erdeklődj nála.

2022. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
A combod, nyakad simogatja és puszilgat. Igen, meleg. Meg se kell kérdezned, az.
2022. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 ös. Félreérthetően írtam..Osztályban amit már mindenki látott rajta hogy amit vekem szemben csinál nem barátság azután beszéltem egy emberrel vele hogy ő mit gondol róla..A baráti köröm nem ismeri a srácot így mondhatni nem vagyok bűnös mert valakivel meg kell osztani a dolgaimat.
2022. jan. 15. 07:53
 8/20 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok adni valami tanácsot hogy hogyan hozzam fel ezt a témát neki vagy hogyan alakítsák olyan helyzetet vele hogy mondjuk meg tudjam csókolni ?
2022. jan. 15. 07:54
 9/20 anonim válasza:
100%

#5-ös vagyok. Köszi a pontosítást. Igen, így azért korrekt voltál vele kapcsolatban.


Ha ennyire nyit feléd, akkor elég jó esélyeid vannak. Semmiképpen ne a suliba próbálkozz, nert nagy a lebukás veszélye.

Esetleg ossz meg vele valami személyes, érzelmes gondolatodat amikor ketten tudtok lenni és fokozatosan kerülj egyre közelebb az arcához. Figyeld a tekintetét, reakcióját. Ha elhúzódik tőled akkor tévedtél. Ha nem, akkor... ;)

2022. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Amikor kettesben vagytok és birkóztok, akkor kezd el te puszilgatni, mondjuk az erogén zónájt, a nyakát. Öleld át közben, simogasd aztán csókold meg nyugodtan.
2022. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!