Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom, aki szerintem...

Van egy barátom, aki szerintem meleg és belém van esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, aki bár tagadja (sokan kérdezik tőle és ez frusztrálja), hogy meleg, de szerintem is az és még azt is el tudom képzelni, hogy bejövök neki. A múltkor már készültem hazamenni egy szórakozóhelyről és tőle is búcsúztam volna el, amikor átölelt hosszan és nem mertem a szemébe nézni, mert attól féltem, hogy lesmárol. Elég szar helyzet, mert nagyon jóba vagyok vele, de én nem vagyok meleg és ez már tényleg elég kínos volt számomra. Meg ha az is attól még nekem nem baj, csak rám ne másszon. Ti voltatok ilyen helyzetben már?
2021. nov. 29. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha "nagyon jóba vagy vele" akkor szerintem csak simán beszéljétek meg. Mond meg neki, hogy téged nem zavar ha meleg, de Te nem vagy az. Egyszerűbb lesz mind a kettőtöknek ha tisztázzátok.
2021. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a másik oldalon, de persze ismertem a határaimat:D


Beszélgess el vele, nyíljon meg.

Onnantól, ha elfogadja magát nyitottabb lesz, és nullánál nagyobb eséllyel talál magának valakit.


Persze lehet már elévült a kérdés.

Legyél vele őszinte, de ne bunkó. Ha szereted - mint barátot - a legkevesebb az őszinteség amit adhatsz neki, na meg támogatás, ha éppen arra lenne szüksége.

2021. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig úgy voltam vele, hogy inkább hagyom, hogy ő mondja el. Igazából abban sem vagyok biztos, hogy magának bevallotta ezt már.
2021. dec. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!