Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem azt, hogy nincsnek...

Miért érzem azt, hogy nincsnek barátaim?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok és Pesten vanna a barátim 2. Amikor felmegyek találkozunk meg minden. De meg is úgy érzem mintha nem is lennének nekem.

Ezt mondjam meg nekik, hogy így érzek ezzel kapcsolatban?


2022. jan. 17. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi, nekem sincsenek barátaim.
2022. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem átérzem. Dettó ugyanez a helyzet velem is, csak nálunk a suli befelyeztével méginkább érezhető. Oké, néha összefutunk direktből de már valahogy nem olyan ez a baráti téma mint mikor még érettségi előtt álltunk. Bár akkor már közbe szólt ez az online oktatásos baromság is...:(


Összességében szerintem ez részben a távolság miatt van, tehát nem úgy van sajna, hogy esetleg egy helyen laktok és kiültök-beültök valahova inni vagy ilyesmi, hanem körülményesebb. A Messenger meg hiába, rengeteg dolgot, beszélgetést és élményt nem tud pótolni az internet világa.

2022. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pervol22 ***** válasza:
56%
Vidéken nincs olyan személy akivel lehetne haverkodni ?
2022. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Kedves 3-as hozzászóló. Nagyon igaz amit írtál a távolág nagyon kinyírja a dolgot. Mivel ritkán vagyok fent nem olyan ez.


Sajnos nem nagyon.Olyan helyen lakom ahol inkább idősebbek laknak. 1 jó barátom volt de ők kiköltöztek külföldre.

Talán e miatt nézek annyi animét mert egyedül vagyok.

2022. jan. 17. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem még a legjobb barátom is csak azért van mert valami hasznot lát abban hogy a barátom, ezt leszámítva sok haverom van, én is vidéki vagyok szerintem ott még könnyebb is ismerkedni, de egyébként elvagyok nélkülük is...de persze én is érzem azt hogy igazából igaz barátaim nincsenek.
2022. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pervol22 ***** válasza:
56%
Én mèg mindig jobban dijazom a vidéki barátságot mint a pestit. Vidéken nőttem fel és sokkal másabb mint Pest.Ezt nem bantaskent írom , csak érdekes itt beilleszkedni.
2022. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek van kedve barátkozni nekem írhat:) 21/L
2022. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek. Nem tudtam soha normális emberi kapcsolatokat kialakítani, amik voltak, azokat pedig felületesnek éreztem.
2022. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!